Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 65. až 72. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19652
    veruska
    Účastník

    Z technické mi opravář přivezl auto, tak jsem ho vezla domů a zrovna tam vyzvedla Lucinku. No a ráno každý den to samé. Vaření.

    #19653
    veruska
    Účastník

    Z technické mi opravář přivezl auto, tak jsem ho vezla domů a zrovna tam vyzvedla Lucinku. No a ráno každý den to samé. Vaření.

    #19657
    babicka11
    Účastník

    Dnes jen úklid dvou skříní a vyžehlení pár kousků prádla. Jinak hlídáme, jsou tu obě dvě. 😀

    #19659
    veruska
    Účastník

    Ráno jsem před vařením pekla pro Lucinku koláčky. Moc jí chutnaly. A jinak nic nedělám, jenom hlídám a skáču kolem ní.

    #19664
    babicka11
    Účastník

    U nás to bylo podobné, dělala jsem s holkami poháry – krém, banány, piškoty .. a navrch zapíchnuté čokoládové tyčinky z Kinder čokolády. Odpoledne se všechno snědlo, i rodiče si pochutnali. 😀

    #19666
    lgku990
    Účastník

    Dnes už ne, ale včera jsem byl u nás na půlmaratonu, počasí bylo pěkné, lidí dost, takže celkově to bylo fajn.

    #19667
    babicka11
    Účastník

    V noci jsem opět “lovila” komára, nenašla jsem ho a před chvílí mi drze sedl na ruku ….to neměl dělat. Doufám, že tu byl jen jeden.

    #19686
    veruska
    Účastník

    Včera večer jsem také kvůli Lucince hledala v pokojíku komáry, aby jí zase nepokousali. Našla jsem jednoho a alespoň 10 minut jsem ho honila. Ale dostala jsem ho! Pokousaná ráno nebyla, tak tam byl jen jeden.
    Před chvílí si vnučku mladí odvezli, tak odpočívám.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 65. až 72. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.