Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 449. až 456. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24576
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsme hlídali, Terezce se nechtělo do školky, tak přijela už včera. A těch otázek ohledně školy! 🙂

    #24589
    babicka11
    Účastník

    Venku se dělat nic nedá, tak si vymýšlím práci doma :-), skříně, šuplíky, další vyhazov věcí, co nepotřebuji a nikdy potřebovat už nebudu. No – zatočila jsem s tím pěkně…. ale líto mi to není. Mám místo na nové věci…

    #24619
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsme zavřeni doma, včera bylo tak krásně, ale pokazilo se to. Divné jaro.

    #24633
    Rojak
    Účastník

    Vy nevíte co chcete. Když je slunko tak je vám vedro. Když trochu víc prší, tak je také špatně. Co mám říkat já? Dnes bylo od rána pod mrakem, a začalo luchat akorát, když jsem měl po šichtě a jel jsem na scútru domů. Přijel jsem mokrej jak žába. Vody je třeba, tak buďte ráda jak je.

    #24652
    babicka11
    Účastník

    Už týden je u nás Terezka, tak se nedá dělat nic jiného, než se jen postarat o jídlo a věnovat se jí. Dnes odpoledne byla poprvé venku, bylo opravdu krásně….

    #24662
    babicka11
    Účastník

    Dnes byl odpočinkový den … jsme tu po týdnu zase zcela sami ….

    #24667
    babicka11
    Účastník

    Nastala vedra, tak jsme se hlavně koupali v bazénu, i když voda byla jako kafe :-), ale to mám nejradši.

    #24700
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsme čekali na příjezd Terezky, vrátila se od moře a byla moc spokojená. Čekaly tu na ni její oblíbené řízečky :-).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 449. až 456. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.