Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19066
    veruska
    Účastník

    Dnes jsme jeli na nákup, tak jsem si tam dala zmrzku. Měli vanilkovou a rybízovou. Dala jsem si obě.

    #19069
    babicka11
    Účastník

    [„no bodejť by né“] – to je přece samo s sebou :-), obě dvě! Já když někam jedu, tak si taky dám …. 🙂

    #19070
    babicka11
    Účastník

    Nedělala jsem nic, jen malé pohoštění – měla jsem tu kolegyni z práce. A za chvíli tu bude ta menší cácorka. Jak se to dozví ta větší – tak přijede taky :-).

    #19071
    veruska
    Účastník

    Dnes tu mám také vnučku. Mladí přijeli z dovolené a že by si prý chtěli ještě udělat do neděle výlet za kamarádem, tak jsem řekla, že Lucinku pohlídám. Je to naše sluníčko.
    Z dovči přijeli všichni poštípaní od komárů. Prý, jak zapršelo, tak se komáři jen rojili. Na dovolené byli na Slapech.

    #19074
    babicka11
    Účastník

    Dnes jen “hlídání” – přečetli jsme a “vyluštili” celé Sluníčko, dělali kolony z autobusů a autíček, koupali jsme se ….:-).

    #19093
    babicka11
    Účastník

    Dnes – mimo motání se kolem jídla – jsem nedělala vůbec nic :-).

    #19096
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsme tu zatím sami, tak peru a uklízím. Máme sice holky, ale ve finále je to jedno :-). Hlavně té větší je jedno, kam si sedne a jak se upatlá .. ta menší si dává pozor, aby se moc neumazala 🙂 – taková “dámička” … hhi

    #19102
    veruska
    Účastník

    Byla u nás sestra Marcela s vnučkou a také jsem byla na kus řeči u kamarádky Dany.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.