Pro uživatele

Každý zde vidí co hledá

Nové komentáře

Markéta
O co se jedná přesně
Rojak
Kdysi jsem renovoval starší Š100 a dával jsem ho i...
Rojak
Děkuji, ale mně stačí jízda na kole. U nás ve...
lgku990
Jó, taková autolakovna je dobrá věc, ale není to bohužel...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky

Rubriky

Nové články

Štítky

Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

Zvolené téma obsahuje celkem 449 odpovědí. Do diskuze (5 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 6 dny, 23 hodiny.

Prohlížíte 8 příspěvků - 9 z 16 (z 450 celkově)
  • Autor

veruska
    Účastník

Dnes jsme jeli na nákup, tak jsem si tam dala zmrzku. Měli vanilkovou a rybízovou. Dala jsem si obě.

babicka11
    Účastník

[„no bodejť by né“] – to je přece samo s sebou :-), obě dvě! Já když někam jedu, tak si taky dám …. 🙂

babicka11
    Účastník

Nedělala jsem nic, jen malé pohoštění – měla jsem tu kolegyni z práce. A za chvíli tu bude ta menší cácorka. Jak se to dozví ta větší – tak přijede taky :-).

veruska
    Účastník

Dnes tu mám také vnučku. Mladí přijeli z dovolené a že by si prý chtěli ještě udělat do neděle výlet za kamarádem, tak jsem řekla, že Lucinku pohlídám. Je to naše sluníčko.
    Z dovči přijeli všichni poštípaní od komárů. Prý, jak zapršelo, tak se komáři jen rojili. Na dovolené byli na Slapech.

babicka11
    Účastník

Dnes jen “hlídání” – přečetli jsme a “vyluštili” celé Sluníčko, dělali kolony z autobusů a autíček, koupali jsme se ….:-).

babicka11
    Účastník

Dnes – mimo motání se kolem jídla – jsem nedělala vůbec nic :-).

babicka11
    Účastník

Dnes jsme tu zatím sami, tak peru a uklízím. Máme sice holky, ale ve finále je to jedno :-). Hlavně té větší je jedno, kam si sedne a jak se upatlá .. ta menší si dává pozor, aby se moc neumazala 🙂 – taková “dámička” … hhi

veruska
    Účastník

Byla u nás sestra Marcela s vnučkou a také jsem byla na kus řeči u kamarádky Dany.

Prohlížíte 8 příspěvků - 9 z 16 (z 450 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.