Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 457. až 464. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24701
    babicka11
    Účastník

    Dnes je neděle, tak se nedělá 🙂 🙂 🙂
    (jen ti, co musí)

    #24782
    babicka11
    Účastník

    Dnes u nás proběhla oslava s grilováním, dostala jsem čtyři nové orchideje, jedna hezčí než druhá 🙂

    #24816
    Rojak
    Účastník

    Byl jsem od 6.00 do 14,00 v práci a teď budu relaxovat, neboť mě bolí pravá ruka a je to pravděpodobně tenisový loket. Lékař mi na to poradil, ať si tu ruku šetřím. To bych bez něj asi fakt nevěděl.

    #24821
    lgku990
    Účastník

    Já jsem dnes běhal po doktorech, stále marodím, takže jsem měl o zábavu postaráno, ještě, že nebylo takové vedro.

    #24822
    babicka11
    Účastník

    Dnes se Terezka mohla podruhé po nemoci neštovic vykoupat v bazénu, byla tu i Nikolka, tak řádily ve vodě, no a já se starala o jídlo a pití :-), zmrzliny a pak o opékání buřtíků. Sice se ochladilo – na 27 °C …. ale voda měla 28 °C.

    #24826
    matylda
    Účastník

    Za to dnes je venku zase hic, babičko 🙂 Pozdravujte ode mne holky. jetě jim čítíte pohádky z Matyldy?

    #24852
    babicka11
    Účastník

    matyldo, pořád čteme, hlavně teď Nikolka, měla ze čtení dvojku, tak se “cvičí” na vašich pohádkách 🙂 každý večer. Jinak jsou holky pořád ve vodě a hlavně pod vodou. Už i ta menší se umí potápět a hledat “poklad” na dně bazénu. Obě dobře plavou pod vodou, ale jak vystrčí hlavu ven, tak jdou ke dnu :-). Nejradši by byly ve vodě celý den a dá dost přemlouvání, aby taky někdy vylezly z vody. Většinou je donutí hlad nebo něco dobrého, třeba zmrzlina :-).

    #24867
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem prala hlavně deky ze stanu a haldu ručníků a osušek, co holky ven vytahaly, plavky, trička a pyžama. Ono se to nezdá, ale byly toho dvě narvaný pračky. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 457. až 464. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.