Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19141
    veruska
    Účastník

    Byla jsem na hřbitově, jen to tam poklidit a omést suché listí. Nic nezaléváme, dali jsme tam jenom umělé květiny. Ještě, že tak. Jinak při tomto vedru bych tam musela každý den.

    #19142
    babicka11
    Účastník

    My máme na hřbitově živé květiny, manžel je tam jezdí denně zalévat. Hrob je ale pod velkou lípou, tak je alespoň chráněn před sluncem.
    Dnes jsem dělala jen bramboráky, zato ale hromadu :-). Terezka s dědou na ně chodí od oběda :-). Nikolka tu není, ta si užívá prázdnin jinde :-).

    #19277
    babicka11
    Účastník

    Dnes nebyla nálada v tom vedru dělat cokoli, jen čekat na večer, až se trochu ochladí. I teď je v bytě hodně teplo. To zas bude noc … sice mi tu hučí větrák, ale asi brzo stejně “odpadnu”….

    #19286
    veruska
    Účastník

    Ráno mi nebylo nejlíp, tak jsem rychle uvařila rizoto a pak jsem hodila tělo na gauč. Venku se stejně nedá v tom hicu nic dělat.

    #19301
    babicka11
    Účastník

    Já dnes ráno v 5 hod. žehlila, byla jsem vzhůru, tak jsem využila toho, že není vedro. V 7 hod. jsem šla pro pečivo a už mi bylo zas dost teplo. Ranní kávička venku v 7.30 už pod slunečníkem …mám ráda ráno si posedět v klidu venku. Moje polovička vylezla z postele v 9 hod., ani neví o co přichází :-).

    #19303
    veruska
    Účastník

    Já ta rána taky miluju. Nebo večer, když už lidé zalezou domů, tak je tak krásné ticho.
    Já jsem dnes dělala pečený čaj. Dělala jsem ho prvně, tak ani nevím, jestli to je tak, jak má být.

    #19308
    babicka11
    Účastník

    Já jsem pečený čaj dělala vloni z jablek se skořicí. Na 2 kg jablek 1 kg cukru a asi dvě lžíce koření – skořice, hřebíček, citron na kolečka a asi dva panáky rumu. Ten rum je tam celkem nutný, drží lépe víčka. Bylo to docela dobré, ale zase nijak zvlášť mě to neupoutalo…

    #19311
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsme s Terezkou udělaly všechny úkoly z časopisu Puntík :-).., sledovaly jízdu tramvají v pražských ulicích na videu a viděly snad všechny železniční přejezdy v ČR :-).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.