Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19320
    babicka11
    Účastník

    Dnes ráno jsme s Terezkou našli asi šest šneků, tak bylo o zábavu postaráno …

    #19328
    veruska
    Účastník

    Dnes jsme s Vráťou museli dojet koupit obilí pro ty naše slepičky. Bylo to jenom do sousední vesnice, kde jeden pán hospodaří. Cenu měl jako loni, i když letos bude pečivo dražší, prý kvůli suchu. Takže i obilí.

    #19338
    babicka11
    Účastník

    Nejen pečivo bude dražší, no, snad nás to nezruinuje. Verusko, kupuje sice obilí, ale zase máte za to čerstvá svoje vajíčka. A to je rozdíl – domácí a z obchodu. My jsme dnes jen opět zametali listí ze stromu. Padá rychle a hodně. Jako na podzim.

    #19364
    veruska
    Účastník

    Odpoledne jsem si skočila za kámoškou a pak jsem musela umýt auto, protože bylo zaprášené a zase pokálené od vlaštovek. Jedu zítra do města, tak abych nejela jako ta Škopková za Slunce seno a pár facek.

    #19373
    Rojak
    Účastník

    Byl jsem na rehabilitaci a chystám se na odpolední směnu.

    #19377
    veruska
    Účastník

    Konečně jsem se dokopala k tomu, abych posbírala po baráku a v kůlně sklo a odvezla ho do kontejneru. Musela jsem si na to vzít kolečko. Ale UF, je to hotové.

    #19379
    babicka11
    Účastník

    Na sklo, plast a papír máme “speciální” tašky, hhi – v garáži. Když jsou plné, muž to odnese do kontejneru, máme to pár metrů :-). A já mám vypráno i vyžehleno, tak se musím pochválit, haha.

    #19406
    lgku990
    Účastník

    Já jsem byl dnes v práci, jako každý pracovní den a jsem nějak dost unavený, jó, ty časy, když mi bylo 20 let a vše jsem v pohodě vydržel, jsou nenávratně pryč, jak se říká – mládí v pr…i a do důchodu daleko.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.