Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19408
    matylda
    Účastník

    Já se dnes krásně vyspinkala – a jdu zase na ty zatr… švestky 🙂

    #19425
    babicka11
    Účastník

    Na litr slivovice je potřeba 10 kilogramů švestek, tak to odvezte zpracovat :-), to by asi bylo litrů, co? hhi
    Jinak my dnes odpočíváme, zítra nám to zas začne :-).

    #19429
    veruska
    Účastník

    Ráno jsem vezla maminku k doktorovi na krev, aby zjistili, jak je na tom s cukrovkou.
    Odpoledne jsme vezli autem našeho Maxe na injekci proti vzteklině. Ještě dostal prášek na odčervení. A zase musím vysávat celé auto od chlupů a mýt okýnka, protože je Max oslintal.

    #19435
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem měla klid na pročtení časopisů, které chodí a není moc času si je přečíst. Taky jsem zkoukla katalogy, no – vybrala bych si :-).

    #19446
    babicka11
    Účastník

    Tak jsem si dnes vybrala z katalogu hezké zboží :-), tak doufám, že přijde brzy. Jinak jsem si prošla emailovou poštu, zahrála si hry a teď budu čekat na tu naši malou princeznu, už volala, jaký je prý počasí na radaru – to ona ráda kouká a čte všechna města na mapě, kde všude byla, kde bydlíme my a kde ona …. :-).

    #19454
    veruska
    Účastník

    Včera jsme uklidili zbytek uhlí. A prala jsem. Dnes jsem ještě žádnou činnost nevykázala. Akorát jsem mamince udělala snídani a dala jí prášky, které bere každý den.

    #19460
    babicka11
    Účastník

    Já dnes taky nic nedělala. Jen jsem si hrála s Terezkou a dělaly jsme spolu nepečený dort. To ona moc ráda dělá a skoro celý sama. Já jen šlehám šlehačku. Pak dortík nabízí rodičům, když si pro ni přijedou. 🙂

    #19468
    veruska
    Účastník

    Uvařila jsem, umyla nádobí a vyprala prádlo. Nic jiného jsem nedělala. Neděle je přeci od slova nedělati a to jsem zase porušila.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.