Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 41. až 48. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19474
    babicka11
    Účastník

    Upekla jsem odpoledne jabkovec …, a nestačila ani naplnit, ani polít čokoládou. Už je skoro z poloviny snědený a to je muž po večeři (3 krajíce chleba) … :-).

    #19475
    Rojak
    Účastník

    Dnes jsem ještě nic nedělal, protože mám dovolenou a teprve jsem před chvílí vstal

    #19485
    babicka11
    Účastník

    Já si zatím dala jen kávičku a jabkovec k tomu – ale se šlehačkou – to úplně jinak chutná, hhi… 🙂 je to ňamka.

    #19492
    matylda
    Účastník

    Já v noci moc nespala, (bouřka), takže taky pozdní vstávání – a už zase půjdu něco sbírat 🙁

    #19508
    veruska
    Účastník

    Ráno jsem vynesla před barák plasty a krabice od mléka. Oni pro to jezdí každých 14 dnů a to v pondělí. Papír také berou. Ale to ještě nemám plný pytel.
    Snažím se odpad poctivě třidit a odevzdávat. Doufám, že to dělají všichni lidé.

    #19520
    babicka11
    Účastník

    Byli jsme dopoledne nakoupit a s Terezkou u doktorky. Včera večer, že prý tu chce spát, tak ji rodiče přivezli a dnes museli do práce. Měla by být do konce týdne doma a nechodit do školky, tak budeme možná hlídat, ještě jak se rodiče dohodnou.

    #19532
    veruska
    Účastník

    Já hlídám dnes Lucinku, tak jsem jen uvařila a umyla nádobí. Teď ještě spinká, tak sedím u počítače. Nic jiného nemá smysl začínat.

    #19548
    babicka11
    Účastník

    My taky hlídali, Terezku dva dny a Nikolku odpoledne po škole. Rodiče v práci, ještě, že bydlíme nedaleko…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 41. až 48. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.