Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 441. až 448. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24324
    babicka11
    Účastník

    Odpolední posezení venku u kafíčka s kamarádkou, a taky s dortíkem ….

    #24328
    veruska
    Účastník

    Navečer jsme měli návštěvu. Pak jsem ještě musela vykoupat maminku a sebe, udělat chlebíčky a odpoledne jsem ještě pekla buchtu.

    #24329
    veruska
    Účastník

    Navečer jsme měli návštěvu. Pak jsem ještě musela vykoupat maminku a sebe, udělat chlebíčky a odpoledne jsem ještě pekla buchtu.

    #24335
    veruska
    Účastník

    Tak koledníků chodí rok od roku pořád míň. Letos tu byl jeden tatínek s dvěma malými syny a dva chlapi. To bylo vše. No a ráno mě vyšlohal Vráťa.
    Ale díky za ně, jinak by moje snažení s přípravou pohoštění pro koledníky bylo zbytečné.

    #24338
    babicka11
    Účastník

    U nás byli taky koledníci, mimo našich a našich známých, ještě asi šest cizích dětí. Vajec jsem měla hodně, i těch čokoládových. Mazanec je skoro snědený a beránkovi zbyla jenom hlava. 🙂

    #24345
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem dělala med ze sedmikrásek. Je dobrý a krásně voňavý.

    #24351
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem byla u dvou doktorů, každý někde jinde. Jela jsem sice autem, ale přitom nachodila taky dost. Pak ještě na nákupu …, odpoledne jsem si musela na hodinku lehnout ….

    #24547
    babicka11
    Účastník

    dnes nic moc, měli jsme návštěvu .. dobře jsme se pobavili

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 441. až 448. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.