Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 433. až 440. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24275
    babicka11
    Účastník

    Nedělala jsem nic a ani jsem to neměla v plánu …. 🙂

    #24282
    babicka11
    Účastník

    Mám vyprané záclony, závěsy … okna umyla dcera, syn záclony pověsí … mám to pěkně rozdělený, :-).

    #24292
    babicka11
    Účastník

    Byli jsme nakupovat, dva tisíce odlétly z peněženky 🙂 a pak jsme jeli za švagrovou se na ni podívat.

    #24296
    babicka11
    Účastník

    Vařila, prala a mám hotový bramborový salát na pátek – bude oslava, bude i na chlebíčky…, zítra nebude čas, budu péct ..

    #24299
    babicka11
    Účastník

    Tak mám upečeno – beránek velký a beránek malý, mazanec a ještě dort s ovocem nahoře se želé – ovoce tzv. pod sklem … naložené maso na zítra, jen velký problém, kam to všechno dát …

    #24301
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsme s Terezkou barvily vajíčka, Nikolka je nemocná, tak byla doma. Potom odpoledne oslava svátku.

    #24306
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem spíš odpočívala, bylo toho docela dost na mě poslední dny…..

    #24307
    veruska
    Účastník

    Ještě jsem uklízela, myla podlahy a makala venku. Mám upečené vanilkové rohlíčky a zítra večer udělám na ráno chlebíčky. Možná zítra upeču nějakou placku. Beránka jsem koupila od pekaře. Protekčně jsem ho dostala za 50 Kč. Jinak už jsou dražší. Je to piškot politý čokoládou.
    Vajíčka zítra uvařím a šoupnu do košilek. To je hooodně rychlé “barvení vajíček”.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 433. až 440. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.