Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 425. až 432. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24204
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsme přesazovali kytičky do kelímků, manžel sekal trávu a já vyprala dvě várky.

    #24209
    veruska
    Účastník

    Od rána jsem makala. Hlavně venku. Nakládali jsme vozík za auto vším možným, hlavně jsme tam dali starou lednici a ve středu to povezeme do sběrny.
    Také jsem si objednala odvoz a ekologickou likvidaci starého auta. Měli jsme ho tak dlouho, že byla kola zabořená asi 20 cm do země.

    #24235
    babicka11
    Účastník

    Začal jarní úklid, vymetali jsme pavučiny a myla jsem dveře. Ještě mi dvoje zbyly, už nemám sílu. 🙂

    #24237
    veruska
    Účastník

    Na zahradě máme chatku, tak jsem ji celou umyla, vyprala závěsy a záclonu a kolem chatky jsem to zušlechtila. Odpoledne jsem hlídala naši Lucinku.Byla jsem pro ni ve školce, tak jsem před tím brala benzín do auta a kanystru, protože už musíme sekat trávu. Také jsem brala na výměnu velkou plynovou bombu. Pak jsme se ještě stavili v Penny, no a peníze jenom lítaly.

    #24240
    babicka11
    Účastník

    U nás taky lítaly peníze, nákup brambor a cibule děsný ceny, pak nákup v obchodě, kde jsem musela platit kartou, ani dva tisíce, co jsem měla sebou mi nestačily. 🙁

    #24250
    babicka11
    Účastník

    Bylo to dnes fajn, Terezka nemusela brzo vstávat, tak byla ještě v devět hodin v posteli a koukala na pohádky, potom honem na nádraží, na vlaky. 🙂 Potom tu měla Albi tužku a tři knížky, to ji moc baví. Hlavně ty mapy, naše i cizí státy….

    #24263
    veruska
    Účastník

    Dnes u nás spinká Lucinka. Lucka ji přivezla až k večeru. Já jsem za celý den nic moc nedělala, až na ty každodenní práce.

    #24264
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem po dlouhé době dělala banánové lívance, byla jich docela hromada a muž na ně chodil celý večer. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 425. až 432. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.