Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 417. až 424. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24109
    babicka11
    Účastník

    Na okna si netroufám, dcera přijede a umyje, sundá i pověsí záclony …. ještě, že ji mám. 🙂 Jinak mě přišla navštívit bývalá kolegyně z práce, tak jsem se dozvěděla i nějaké novinky.

    #24129
    babicka11
    Účastník

    Uklízela jsem skříňky v kuchyni a vyházela všechno, co “bylo vzadu” 🙂 – stejně jsem to už nepoužívala, starší menší hrnce, různé misky, tácky. Plechy a pekáče “letěly” už před pár dny.

    #24142
    veruska
    Účastník

    S Vráťou jsme odvezli kovový šrot. Zase nějaká ta korunka k dobru. Ještě musíme odvézt starou lednici a pračku. Už je skladujeme alespoň 5 let. Za to sice penízky nebudou, ale uvolní se místo.

    #24144
    veruska
    Účastník

    Dnes jsme byli na nákupu. Také jsem musela do lékárny.Včera jsem makala celý den a dnes nic moc.

    #24145
    babicka11
    Účastník

    Ráno žehlení, odpoledne posezení venku, nic moc práce.

    #24152
    babicka11
    Účastník

    Dopoledne odnos papíru, plastů, skla, muž odvezl staré baterie, odpoledne hlídání vnoučat a grilování masa a buřtíků. 🙂

    #24175
    babicka11
    Účastník

    Užili jsme si den s Terezkou, Nikolka jela domů už dopoledne, slavit k druhé babičce….

    #24190
    babicka11
    Účastník

    Co budu dneska dělat, to ještě nevím, asi nic moc, zítra je taky den. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 417. až 424. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.