Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 409. až 416. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24028
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem prala všechny mužovy montérky, už bylo potřeba.

    #24040
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem si užila nákupu, zvládla jsem to, ale teď večer se “to” rozleželo a sotva pajdám … doufám, že mě to do zítra přejde. Přijedou holky a budu muset nějak fungovat….

    #24049
    veruska
    Účastník

    Osekávala jsem větve ze skácené jabloně. Byla to pěkná rozcvička.

    #24057
    babicka11
    Účastník

    Jen rychlý oběd špagety se sýrovou omáčkou.

    #24066
    babicka11
    Účastník

    Slavili jsme synovy narozeniny. Bylo veselo.

    #24067
    veruska
    Účastník

    Dnes jsem makala od rána. Zítra bych chtěla umýt okna, ale zas má prý pršet.

    #24092
    babicka11
    Účastník

    Včera se nám ucpal odpad v koupelně, voda neodtékala, tak se muž rozhodl, že to opraví sám. Mordoval to skoro celé odpoledne a ještě dnes dopoledne. Pak to vzdal. Objednali jsme firmu, která za hodinu přijela a za čtvrt hodiny odjela. Odpad funguje. Muže bolí záda, nohy a namohl si rameno. Marně jsem už včera říkala, že objednáme firmu. Stejně to tak dopadlo, nemuseli jsme mít ale pomalu vytopenou koupelnu, promáčený koberec v chodbě a v kuchyni. Stálo to sice dva tisíce, ale co, hlavně, že to funguje. 🙂

    #24094
    veruska
    Účastník

    Dnes jsem konečně umyla všechna okna v baráku až na jedno a to v naší ložnici. To už jsem nezvládla. Ale záclony mám pověšené všechny. Byla jsem na procházce s Marcelou, také jsme se stavily na hřbitově zalít vřes.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 409. až 416. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.