Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 57. až 64. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19618
    babicka11
    Účastník

    Dneska jsem se “vybičovala” a umyla dvě okna. Trvalo mi to dost dlouho :-(, ale nikam nepospíchám a taky nechci furt někoho otravovat.

    #19627
    veruska
    Účastník

    Ráno jsem trhala jablka a pak chvíli řezala dříví. A samozřejmě vařila oběd a myla nádobí.
    Okna bych také potřebovala umýt. Ale mytí oken jsem si zjednodušila. Mám koupenou stěrku s molitanem na dlouhé tyči a po oknech už nelezu.

    #19630
    babicka11
    Účastník

    My jsme dnes hlídali, tak práce šla stranou. Jen samé hry :-).

    #19633
    matylda
    Účastník

    Sekala trávu, lezla na strom , klepala větvemi a sbírala švestky, pak ořechy, do jablek na zemi jsem kopla, marmeláda z malin, sušení ovoce, něco namrazit, venčení psa, mazlení koček, něco napsat na blog – já už chci závěje!!!

    #19634
    babicka11
    Účastník

    Když je velká zahrada, je s ní velká práce …., my máme malou, tak malá práce ..zase máte všechno doma, to má taky něco do sebe. 😀

    #19638
    veruska
    Účastník

    Ráno jsme vozili dřevo, vaření, mytí nádobí, pak jsem jela pro Lucinku do školky a vezla auto k opraváři, praskl mi vejfuk. Opravář nás dovezl domů a zítra nám auto ještě poveze na technickou kontrolu. To abych si na opravy a tehnickou připravila dost peněz.

    #19639
    veruska
    Účastník

    Ráno jsme vozili dřevo, vaření, mytí nádobí, pak jsem jela pro Lucinku do školky a vezla auto k opraváři, praskl mi vejfuk. Opravář nás dovezl domů a zítra nám auto ještě poveze na technickou kontrolu. To abych si na opravy a tehnickou připravila dost peněz.

    #19645
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem navštívila lékárnu a vyklopila 1106 Kč. Udržuje mě to při životě…..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 57. až 64. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.