Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 73. až 80. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19687
    veruska
    Účastník

    Včera večer jsem také kvůli Lucince hledala v pokojíku komáry, aby jí zase nepokousali. Našla jsem jednoho a alespoň 10 minut jsem ho honila. Ale dostala jsem ho! Pokousaná ráno nebyla, tak tam byl jen jeden.
    Před chvílí si vnučku mladí odvezli, tak odpočívám.

    #19688
    babicka11
    Účastník

    Mně když komár rafne, tak si to namažu přípravkem na hmyzí bodnutí. Koupila jsem to v Magnetu a pomáhá to. Cítím z toho kafr :-).

    #19695
    veruska
    Účastník

    Ráno jsem byla v Pardubicích v nemocnici na kontrole. Celé dopoledne fuč, odpoledne jsem zase vyzvedávala Lucinku, celé odpoledne fuč a nic jsem neudělala. Ani jsem neumyla nádobí, jak jsem byla unavená.
    Mám auto po technické prohlídce a vypadá to, že zas půjde na opravu. Při zatočení na levou i pravou stranu tam něco dost klape. No, spíš bouchá.

    #19696
    veruska
    Účastník

    Ráno jsem byla v Pardubicích v nemocnici na kontrole. Celé dopoledne fuč, odpoledne jsem zase vyzvedávala Lucinku, celé odpoledne fuč a nic jsem neudělala. Ani jsem neumyla nádobí, jak jsem byla unavená.
    Mám auto po technické prohlídce a vypadá to, že zas půjde na opravu. Při zatočení na levou i pravou stranu tam něco dost klape. No, spíš bouchá.

    #19697
    babicka11
    Účastník

    Dopoledne jen řízky a polévku, odpoledne až do teď hlídání. Už Terezka šla spát. Je to nezmar 😀

    #19699
    babicka11
    Účastník

    Děda zalil u sousedů s Terezkou kytky, jsou zas na dovolené a já v kuchyni chystám oběd. Děda salát a řízky, my hranolky a rybu 😀

    #19703
    veruska
    Účastník

    Odvezla jsem zase auto k opraváři, uvařila a malovala jednu stěnu na bílo. Je to nová sádrokartonová přepážka v chodbě, kde máme pračku a bojler.
    Chvíli jsem také trhala jablka a sbírala ořechy.
    Navečer Vráťa porazil uschlou třešni a vyvrácenou broskev , tak zítra to musíme uklidit.

    #19704
    babicka11
    Účastník

    Já stihla vyprat jednu várku prádla a jinak nic moc. Dnes bylo krásně, tak jsme většinou seděli venku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 73. až 80. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.