Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 81. až 88. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19706
    babicka11
    Účastník

    Vyžehlila jsem všechno prádlo a našla na netu extra nadýchané těsto na buchty i s videem. To zkusím. 😀

    #19722
    veruska
    Účastník

    Ještě jsem trhala pár jablek a pak jsem vydobyla mrkev a pastinák , pokrájela na kostičky, přidala libeček, pórek a nať z pastináku a šup s tím do pytlíků a do mrazáku. V zimě to bude po ruce do polévky.

    #19724
    babicka11
    Účastník

    Při čtení příspěvku jsem si vzpomněla na video, které jsem viděla, jak kdesi ve světě dělali kedlubny i s natí, stonky naklepali válečkem a nať nakrájeli nadrobno. U nás se to vyhazuje…

    #19749
    veruska
    Účastník

    Opravář mi přivezl auto, tak jsem ho vezla domů /opraváře/ a při té příležitosti jsem vyměnila na benzínce plynovou bombu, aby bylo na čem vařit.
    Pak jsem se stavila v Penny, kde jsem nechala 1400,- Kč. Když připočtu za opravu 3600,- Kč, tak jsem se pěkně vydala z peněz. Před 14 dny mě stála oprava auta i s technikou 5500,-Kč. A pak se člověk diví, kam ty peníze mizí.
    A bude se škudlit….

    #19773
    babicka11
    Účastník

    Já se už ani nedivím, kam mizí peníze :D, to je pořád něco…. auto je ale potřeba, hlavně na nákupy a k doktorům. Dřív jsem chodila do krámu denně, to si už neumím ani představit. Sice jsem to neměla extra daleko, ale tašky se pěkně pronesly. Dnes to nakoupím všechno najednou a jsem ráda. S mým chozením žádná sláva, tak to jen vítám. A dnes budu jen vařit a péct koláčky. Máme tu posvícení a pouť. To zas budou létat penízky … včera s holkami za 600 Kč pro jednu :-).

    #19779
    veruska
    Účastník

    Přesadila jsem dvě kytky, které musím na zimu dát domů, tak aby měly zase v té hlíně nějaké živiny. Dlouho jsem nepřesazovala kaktusy, tak to budu muset zítra udělat. Také potřebují o malinko větší květináče.

    #19780
    veruska
    Účastník

    Hlídala jsem odpoledne Lucinku. Na nic jiného nebyl čas.

    #19786
    babicka11
    Účastník

    Holky na pouti a u nás, je neděle – tak jsem nic nedělala. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 81. až 88. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.