Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 89. až 96. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19792
    babicka11
    Účastník

    Dala jsem se do praní, mám dva plné sušáky, ale v chodbě. Dřív, než by to venku uschlo, tak by to odlétlo …

    #19810
    veruska
    Účastník

    Praskla nám žárovka u linky, tak jsem si pro ni musela dojet do krámu a také pro chleba.
    Odpoledne jsem sbírala ořechy. Jak fičel vítr, tak krásně popadaly. Ale ještě jich je hodně na stromě.
    Nasbírala jsem tři bramborové koše ořechů a to jsem ještě nezačla sbírat pod druhým ořecháčem. Tam jich je taky hodně popadaných.

    #19813
    babicka11
    Účastník

    To se tedy máte, asi máte velkou zahradu .., už vidím u vás ořechové pečení na Vánoce :-), v obchodě je kilo za dvě stovky ..:-( Dnes jsem měla celkem relax, jen nějaké to žehlení a vaření.

    #19826
    veruska
    Účastník

    Volala jsem mamince sanitku, protože jak spadla, tak jí pořád bolela záda a také měla promodralé prsty u nohou i rukou. To mě dost vyděsilo, protože je měla tmavě modré.
    Doktor, co k němu maminka chodí nebral telefon, dr. v Třemošnici tam také nebyl, tak jsem tu rychlou pomoc zavolala. Maminku si tam nechali na důkladné vyšetření.

    #19831
    babicka11
    Účastník

    Já dnes byla nakupovat a i když měli dost věcí v akci, stejně jsem tam nechala patnáct stovek – to by mi šlo 😀

    #19837
    babicka11
    Účastník

    Jen ráno uvařit a odpoledne jsme měli návštěvu, tak jsem nedělala nic. 😀

    #19850
    Rojak
    Účastník

    Dnes jsem dělal ve svátek přesčas.

    #19882
    babicka11
    Účastník

    Tak to budete Rojaku, určitě dobře platově ohodnocen. Svátek 100% a ještě přesčas …, můj taky dělal dřív nějaký pátek na směny a byl rád, když na něho “přišel” svátek. Měl pak lepší výplatu 😀
    Já už mám “odpracováno”, tak jsem nedělala nic 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 89. až 96. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.