Každý zde vidí co hledá

Rubriky

Nové komentáře

Evik
Batáty zbožňuje můj syn. Pro dědi jsou batáta super surovina....
irinkamil
Konopí a látky z něj získávané byly po mnoho let...
babicka11
Pexesem jsme všichni zásobeni, přes Mášu a medvěda, prasátka Pepu...
matylda
Jednou na Vánoce jsem dostala Pexeso z fotky dcery a...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Štítky

Nové články

Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

Zvolené téma obsahuje celkem 457 odpovědí. Do diskuze (5 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 1 den, 11 hodiny.

Prohlížíte 8 příspěvků - 89 z 96 (z 458 celkově)
  • Autor

babicka11
    Účastník

Dala jsem se do praní, mám dva plné sušáky, ale v chodbě. Dřív, než by to venku uschlo, tak by to odlétlo …

veruska
    Účastník

Praskla nám žárovka u linky, tak jsem si pro ni musela dojet do krámu a také pro chleba.
    Odpoledne jsem sbírala ořechy. Jak fičel vítr, tak krásně popadaly. Ale ještě jich je hodně na stromě.
    Nasbírala jsem tři bramborové koše ořechů a to jsem ještě nezačla sbírat pod druhým ořecháčem. Tam jich je taky hodně popadaných.

babicka11
    Účastník

To se tedy máte, asi máte velkou zahradu .., už vidím u vás ořechové pečení na Vánoce :-), v obchodě je kilo za dvě stovky ..:-( Dnes jsem měla celkem relax, jen nějaké to žehlení a vaření.

veruska
    Účastník

Volala jsem mamince sanitku, protože jak spadla, tak jí pořád bolela záda a také měla promodralé prsty u nohou i rukou. To mě dost vyděsilo, protože je měla tmavě modré.
    Doktor, co k němu maminka chodí nebral telefon, dr. v Třemošnici tam také nebyl, tak jsem tu rychlou pomoc zavolala. Maminku si tam nechali na důkladné vyšetření.

babicka11
    Účastník

Já dnes byla nakupovat a i když měli dost věcí v akci, stejně jsem tam nechala patnáct stovek – to by mi šlo 😀

babicka11
    Účastník

Jen ráno uvařit a odpoledne jsme měli návštěvu, tak jsem nedělala nic. 😀

Rojak
    Účastník

Dnes jsem dělal ve svátek přesčas.

babicka11
    Účastník

Tak to budete Rojaku, určitě dobře platově ohodnocen. Svátek 100% a ještě přesčas …, můj taky dělal dřív nějaký pátek na směny a byl rád, když na něho “přišel” svátek. Měl pak lepší výplatu 😀
    Já už mám “odpracováno”, tak jsem nedělala nic 😀

Prohlížíte 8 příspěvků - 89 z 96 (z 458 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.