Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 97. až 104. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19904
    veruska
    Účastník

    Dva dny mi bylo hrozně, nevím, co to na mě zase skočilo. Ze středy na čtvrtek jsem v noci vyrazila s rychlostí blesku na OO a pak jsem tam nějak omdlela, probrala jsem se na zemi. Nějak se mi povedlo doplížit se do postele a v tu ránu jsem spala. Ráno to bylo o něco lepší, ale nic moc. Celý den jsem prospala. V pátek jsem musela pro maminku do špitálu, to mi bylo líp, ale ještě to nebylo ono a ani dnes.
    Prý řádí nějaké chřipky.

    #19910
    babicka11
    Účastník

    Jak Vám je verusko? Už je to lepší? Sousedka byla dnes u doktora a bylo tam narváno, plná čekárna a ještě stáli lidi na chodbě…. asi tedy něco zase řádí …
    My dnes měli “odpočinkový” den 😀 – co taky furt dělat, že? Jen to nejnutnější.

    #19916
    veruska
    Účastník

    Babicko, děkuji za optání. Dnes už je mi docela dobře. Ale pořád jsem ospalá. Ono to bude taky tím počasím. Moc jsem toho neudělala, jenom vařila a něco vyprala a chodím kolem maminky. Ta je na tom s pamětí čím dál hůř a já zase s trpělivostí.

    #19917
    veruska
    Účastník

    Babicko, děkuji za optání. Dnes už je mi docela dobře. Ale pořád jsem ospalá. Ono to bude taky tím počasím. Moc jsem toho neudělala, jenom vařila a něco vyprala a chodím kolem maminky. Ta je na tom s pamětí čím dál hůř a já zase s trpělivostí.

    #19923
    veruska
    Účastník

    Jako každý den. Ráno dělat snídani, oběd, připravit na topení, zatopit, nakrmit králíky, psa a slepice. Sbírala jsem ořechy, než začalo pršet.
    Pojedu nakoupit a také pro benzín. Už mi svítí kontrolka.

    #19924
    veruska
    Účastník

    Jako každý den. Ráno dělat snídani, oběd, připravit na topení, zatopit, nakrmit králíky, psa a slepice. Sbírala jsem ořechy, než začalo pršet.
    Pojedu nakoupit a také pro benzín. Už mi svítí kontrolka.

    #19959
    Rojak
    Účastník

    Dnes jse pracoval v zaměstnání, a pak jsem si zašel na brigádu.

    #19966
    babicka11
    Účastník

    Já “jen” vařila a “jen” hlídala a hlídala …. konečně Terezka usnula – má rýmu, kašel … má toho “plný oči” …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 97. až 104. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.