Co jste dnes dělali?

Online magazín upozornujeme.cz Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

Zvolené téma obsahuje celkem 133 odpovědí. Do diskuze (5 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 59 minut.

Prohlížíte 8 příspěvků - 105 z 112 (z 134 celkově)
  • Autor

veruska
    Účastník

Naše Luci je celý týden nemocná, tak jsem ani nehlídala. Dnes jsem pekla štrůdl podle receptu z FB a nic moc. Těsto bylo se zakysanou smetanou.

veruska
    Účastník

Naše Luci je celý týden nemocná, tak jsem ani nehlídala. Dnes jsem pekla štrůdl podle receptu z FB a nic moc. Těsto bylo se zakysanou smetanou.

babicka11
    Účastník

Celý den jsme se věnovali Terezce, nebylo jí dobře, v noci kašlala, ráno ještě víc, v poledne zvýšená teplota … tak jsme hlídali. Už je doma a v pondělí půjde asi k lékaři, pokud se to nezlepší. Škoda, měla jít s rodiči na muzikál Madagaskar, ale není jí dobře. A navíc – zítra je zase závod v běhu, kam se moc těšila, ale bohužel ….

veruska
    Účastník

Dnes jsem přesazovala jahody. Navezla jsem od hnoje krásnou hlínu, tak snad dobře porostou.

veruska
    Účastník

Dnes jsem přesazovala jahody. Navezla jsem od hnoje krásnou hlínu, tak snad dobře porostou.

babicka11
    Účastník

Odpoledne jsme byli na návštěvě, tak jsem nedělala nic. 😀

Rojak
    Účastník

Byli jsme z dcerou pro boty, které si vybrala v Shopingparku. Měli slevu 2O%, takže se nákup vydařil a dcera je také natěšená.

veruska
    Účastník

Přítel se synem opravovali komín a já vynesla ze sklepa staré brambory, odklíčila a dala jsem je vařit pro naše slepičky.
    Jinak nic extra. Práce jako každý den. Večer musím vykoupat maminku, ale to dělám každou chvíli, tak to sem nepíšu.

Prohlížíte 8 příspěvků - 105 z 112 (z 134 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.