Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 105. až 112. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19996
    veruska
    Účastník

    Naše Luci je celý týden nemocná, tak jsem ani nehlídala. Dnes jsem pekla štrůdl podle receptu z FB a nic moc. Těsto bylo se zakysanou smetanou.

    #19997
    veruska
    Účastník

    Naše Luci je celý týden nemocná, tak jsem ani nehlídala. Dnes jsem pekla štrůdl podle receptu z FB a nic moc. Těsto bylo se zakysanou smetanou.

    #19998
    babicka11
    Účastník

    Celý den jsme se věnovali Terezce, nebylo jí dobře, v noci kašlala, ráno ještě víc, v poledne zvýšená teplota … tak jsme hlídali. Už je doma a v pondělí půjde asi k lékaři, pokud se to nezlepší. Škoda, měla jít s rodiči na muzikál Madagaskar, ale není jí dobře. A navíc – zítra je zase závod v běhu, kam se moc těšila, ale bohužel ….

    #20013
    veruska
    Účastník

    Dnes jsem přesazovala jahody. Navezla jsem od hnoje krásnou hlínu, tak snad dobře porostou.

    #20014
    veruska
    Účastník

    Dnes jsem přesazovala jahody. Navezla jsem od hnoje krásnou hlínu, tak snad dobře porostou.

    #20015
    babicka11
    Účastník

    Odpoledne jsme byli na návštěvě, tak jsem nedělala nic. 😀

    #20026
    Rojak
    Účastník

    Byli jsme z dcerou pro boty, které si vybrala v Shopingparku. Měli slevu 2O%, takže se nákup vydařil a dcera je také natěšená.

    #20029
    veruska
    Účastník

    Přítel se synem opravovali komín a já vynesla ze sklepa staré brambory, odklíčila a dala jsem je vařit pro naše slepičky.
    Jinak nic extra. Práce jako každý den. Večer musím vykoupat maminku, ale to dělám každou chvíli, tak to sem nepíšu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 105. až 112. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.