Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 113. až 120. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20042
    babicka11
    Účastník

    Odpoledne přišla kamarádka se psem, tak jsme byly venku, slunce svítilo, ale foukal chladný vítr. Potom přijela Terezka a už to začalo 😀 – babí, víš kde jsou Helsinky? a víš hlavní město ve Francii? a komu fandíš? druhý děda fandí Slavii, táta Spartě, děda Jirka Plzni – hurá, a já Jablonci …. hahaha….a už ses dívala na radar? už víš, jaké je počasí v Rakousku?? a já mám taky dlouhé vlasy, jako Kamila Lůbalová, nahrál mi děda další díly? (policie v akci každý všední den na Primě), atd., atd…..

    #20070
    veruska
    Účastník

    My dnes zase museli na nákup, protože došel chleba. A tak jsme zase utratili přes 1000 Kč. Příště si pro chleba někoho pošlu, jinak se moc prodraží.

    #20071
    veruska
    Účastník

    My dnes zase museli na nákup, protože došel chleba. A tak jsme zase utratili přes 1000 Kč. Příště si pro chleba někoho pošlu, jinak se moc prodraží.

    #20076
    babicka11
    Účastník

    My jsme taky byli nakupovat, ale nechala jsem tam jednou tolik co Vy …. není divu, jeli jsme asi až po 14 dnech. Pečivo kupuji v pekárně.

    #20085
    veruska
    Účastník

    Jak jsme dnes hlídali Lucinku, tak šla práce stranou. I jsem zapomněla sebrat prádlo. Ale je pod střechou v průjezdu, tak to nevadí.

    #20086
    veruska
    Účastník

    Jak jsme dnes hlídali Lucinku, tak šla práce stranou. I jsem zapomněla sebrat prádlo. Ale je pod střechou v průjezdu, tak to nevadí.

    #20088
    babicka11
    Účastník

    Já dnes neudělala vůbec nic, máme tu malou, má pěkný kašel, tak jsem se motala jen kolem ní. Hrály jsme různé hry, kreslily. Bylo krásně odpoledne, tak byla asi půl hodiny venku na sluníčku, jinak jsme zavřený doma.

    #20098
    veruska
    Účastník

    Já jsem dnes také zase hlídala Lucinku, tak jsme blbly venku a pak si vzala omalovánky a pěkně dlouho se tím zabavila. No a uklízet a zase něco dělat budu až zítra. Práce nemá nožičky, ta neuteče.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 113. až 120. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.