Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 121. až 128. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20099
    veruska
    Účastník

    Já jsem dnes také zase hlídala Lucinku, tak jsme blbly venku a pak si vzala omalovánky a pěkně dlouho se tím zabavila. No a uklízet a zase něco dělat budu až zítra. Práce nemá nožičky, ta neuteče.

    #20103
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem toho taky moc neudělala, ale je fakt, že práce neuteče … 😀

    #20109
    veruska
    Účastník

    Navečer jsme byli pro brambory na zimu. Koupili jsme je za 9 Kč. Za kolik jsou u vás brambory na uskladnění?

    #20113
    babicka11
    Účastník

    Já jsem přímo v časovém deficitu, mám toho poslední dobou nějak moc. K doktorovi s Terezkou, k doktorovi sama se sebou, nakupovat, vařit, prát, žehlit … a brambory jsme dnes taky koupili, zatím jen pytel 25 kg za 250 Kč, kg za 10 Kč, ale jsou pěkné, velké, neprané. Ty prané už po 2 kg nekupuji, jednak jsou drahé a pak pod slupkou černé, tak se musí dost okrajovat a půlku skoro vyhodím. Teď mám doma brambory pěkné.

    #20127
    veruska
    Účastník

    Já si toho na dnešek naplánovala spoustu, ale přijela návštěva, tak jsem jenom stihla posekat vjezd a nádobí jsem myla až navečer.
    Průběžně ještě pořád sbírám ořechy. Doufám, že už jsou všechny spadlé, protože mě to už nebaví.

    #20132
    babicka11
    Účastník

    My dnes byli u Terezky. V pondělí má svátek, tak jsme to oslavili dnes.

    #20133
    babicka11
    Účastník

    My dnes byli u Terezky. V pondělí má svátek, tak jsme to oslavili dnes.

    #20158
    veruska
    Účastník

    Dnes jsem byla u doktorky v Chotěboři. Jezdím tam po třech měsících. Tak jsem se stavila v Tesku a koupila jsem tam Lucince pyžamo. Růžové s obláčky. Bude mít narozeniny, tak mám dárek. Ještě by to chtělo nějakou hračku.
    Ještě jsem jí vzala papírové hodiny s otáčivými ručičkami a naučím ji poznávat celé hodiny. Číslice zná do 10., tak to snad půjde.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 121. až 128. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.