Každý zde vidí co hledá

Rubriky

Nové komentáře

Evik
Batáty zbožňuje můj syn. Pro dědi jsou batáta super surovina....
irinkamil
Konopí a látky z něj získávané byly po mnoho let...
babicka11
Pexesem jsme všichni zásobeni, přes Mášu a medvěda, prasátka Pepu...
matylda
Jednou na Vánoce jsem dostala Pexeso z fotky dcery a...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Štítky

Nové články

Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

Zvolené téma obsahuje celkem 457 odpovědí. Do diskuze (5 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 1 den, 11 hodiny.

Prohlížíte 8 příspěvků - 121 z 128 (z 458 celkově)
  • Autor

veruska
    Účastník

Já jsem dnes také zase hlídala Lucinku, tak jsme blbly venku a pak si vzala omalovánky a pěkně dlouho se tím zabavila. No a uklízet a zase něco dělat budu až zítra. Práce nemá nožičky, ta neuteče.

babicka11
    Účastník

Dnes jsem toho taky moc neudělala, ale je fakt, že práce neuteče … 😀

veruska
    Účastník

Navečer jsme byli pro brambory na zimu. Koupili jsme je za 9 Kč. Za kolik jsou u vás brambory na uskladnění?

babicka11
    Účastník

Já jsem přímo v časovém deficitu, mám toho poslední dobou nějak moc. K doktorovi s Terezkou, k doktorovi sama se sebou, nakupovat, vařit, prát, žehlit … a brambory jsme dnes taky koupili, zatím jen pytel 25 kg za 250 Kč, kg za 10 Kč, ale jsou pěkné, velké, neprané. Ty prané už po 2 kg nekupuji, jednak jsou drahé a pak pod slupkou černé, tak se musí dost okrajovat a půlku skoro vyhodím. Teď mám doma brambory pěkné.

veruska
    Účastník

Já si toho na dnešek naplánovala spoustu, ale přijela návštěva, tak jsem jenom stihla posekat vjezd a nádobí jsem myla až navečer.
    Průběžně ještě pořád sbírám ořechy. Doufám, že už jsou všechny spadlé, protože mě to už nebaví.

babicka11
    Účastník

My dnes byli u Terezky. V pondělí má svátek, tak jsme to oslavili dnes.

babicka11
    Účastník

My dnes byli u Terezky. V pondělí má svátek, tak jsme to oslavili dnes.

veruska
    Účastník

Dnes jsem byla u doktorky v Chotěboři. Jezdím tam po třech měsících. Tak jsem se stavila v Tesku a koupila jsem tam Lucince pyžamo. Růžové s obláčky. Bude mít narozeniny, tak mám dárek. Ještě by to chtělo nějakou hračku.
    Ještě jsem jí vzala papírové hodiny s otáčivými ručičkami a naučím ji poznávat celé hodiny. Číslice zná do 10., tak to snad půjde.

Prohlížíte 8 příspěvků - 121 z 128 (z 458 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.