Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 129. až 136. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20160
    babicka11
    Účastník

    Byli jsme s Terezkou na kontrole u doktorky, léky dobrala, dostala další, ještě týden doma 🙁

    #20168
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem byla v Tetě drogerii a v Okay, taky v Lidlu – no a jasně, že vybrat bankomat 😀

    #20174
    veruska
    Účastník

    Byla jsem v Třemošnici pro Lucinku ve školce. Byla u nás až do 19. hodin, pak si pro ni mamka přijela. To bylo radosti!

    #20175
    veruska
    Účastník

    Byla jsem v Třemošnici pro Lucinku ve školce. Byla u nás až do 19. hodin, pak si pro ni mamka přijela. To bylo radosti!

    #20178
    veruska
    Účastník

    Dovezla jsem na zahrádku 4 kolečka hnoje, aby to příští rok pěkně rostlo. Ta naše zeleninka.
    Jinak jsem zase prala, pila kafíčko, luštila křížovky a mezitím se starala o maminku. Dnes ta péče byla nějak víc potřeba.

    #20184
    babicka11
    Účastník

    Já “stihla” udělat oběd a pak už nic. Terezka je nezmar a pořád chce něco dělat 😀

    #20189
    veruska
    Účastník

    Dělala jsem nanukové řezy. Asi po 5.letech. Jsou v lednici a už se na ně moc těším. Za chvíli pojedu pro Lucinku a ta odjede až v 19.hodin, tak už nic zase neudělám. Ale když bude na trampolíně, tak si něco udělám alespoň na zahrádce. Ještě jsem nerozhodila dvě kolečka hnoje. Ale mám je tam u záhonku zaparkované, naplněné.

    #20192
    babicka11
    Účastník

    Terezka dělala včera nepečený dort z piškotů, já jen ušlehala šlehačku, jinak to všechno zamíchala a skládala piškoty sama. Dneska jsme se do toho pustili, nejvíc to chutnalo asi všem 😀 dnes jsem taky toho moc neporvala, není čas, když je u nás.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 129. až 136. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.