Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 137. až 144. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20194
    veruska
    Účastník

    Ráno jsem vařila a také dělala bramborový salát na zítra. Máme ho rádi uleželý. Odpoledne jsem hlídala Lucinku. Vyzvedla jsem jí ze školky a pak jsme jely nakupovat do Penny. Koupila jsem Lucince Kindr vajíčko a byla spokojená.

    #20196
    babicka11
    Účastník

    Já dnes jen vařila, prala, luxovala, uklízela….

    #20203
    veruska
    Účastník

    Čekám syna s rodinou, mají přijet na oběd. Chci dnes oslavit moje narozeniny, které mám v pondělí. Starší syn bohužel nemůže přijet, staví se tu v týdnu. To už bude všechno sbaštěné a nanukové řezy taky.

    #20218
    babicka11
    Účastník

    Tak to hodně štěstí a zdravíčka Vám přeje babicka 😀 a synovi schovejte kousek řezů do krabičky, v lednici to vydrží – tedy pokud to někdo dřív nenajde :-), já to taky tak dělám … 😀
    Já dnes jen udělala oběd a jinak nic. Je sobota a je tu klid.

    #20226
    veruska
    Účastník

    Děkuji za přání! Řezy už jsme snědli. Večer jsme byli v hospůdce a protože jsme šli dlouho spát a já si tam dala pár panáčků, tak dnes jsem byla společensky unavená a pomalu nic jsme neudělala.

    #20227
    veruska
    Účastník

    Děkuji za přání! Řezy už jsme snědli. Večer jsme byli v hospůdce a protože jsme šli dlouho spát a já si tam dala pár panáčků, tak dnes jsem byla společensky unavená a pomalu nic jsme neudělala.

    #20230
    babicka11
    Účastník

    Odpoledne byla u nás Nikolka, tak jsme se dobře pobavili, hráli jsme s ní všechny možné hry, taky počítala a četla 😀

    #20235
    veruska
    Účastník

    Mimo stálých prací jsem dojela pro Lucinku a dnes tady spinká. Byly jsme spolu nakupovat a pak jsme z Třemošnice braly také dědu, který byl dýl v práci.
    Lulu už je teď v posteli, ale ještě nespí. Zase ji trápí rýma.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 137. až 144. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.