Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 145. až 152. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20240
    babicka11
    Účastník

    Nechtěla jsem dělat nic, bolí mě nohy, tak jsem ráda, že sedím. Občas se projdu po bytě, ale ta změna počasí – ta mi dává! 🙁

    #20256
    veruska
    Účastník

    Do 15.30 hod. jsem ještě hlídala Lucinku. Od té doby jen odpočívám. Jenom jsem nakrmila králíky.

    #20276
    babicka11
    Účastník

    My hlídáme ještě zítra, je to fajn, aspoň se pořád něco děje, a večer odpadnemˇ 😀

    #20278
    veruska
    Účastník

    Myla jsem podlahu v chodbě a u maminky v kuchyni. Spíš stírala prach, protože maminka už je jenom v ložnici.
    Šla jsem se podívat, jestli tam ještě nejsou nějaké ořechy a zase jsem jich přinesla asi 80 ks. Kde se to pořád bere?

    #20284
    babicka11
    Účastník

    Dnes opět nic, …. ale jo, každá chvíle s Terezkou je k nezaplacení. Taky jsme psali Ježíškovi, tedy – začali jsme 😀

    #20286
    veruska
    Účastník

    Odpoledne jsme byli nakoupit potraviny a ještě jsem koupila košíček na hřbitov na hrob mojí tety. Ona byla moc hodná.
    Taky jsem zase prala dvě várky prádla. Zatím to venku docela schne. Ale mám to prádlo pod střechou v průjezdu. Tam to pěkně protahuje.

    #20291
    babicka11
    Účastník

    Byli jsme taky nakoupit v supermarketu, koupili jsme i věnečky a objeli dva hřbitovy. Pak zas uklidit nákup, mám zas plnou lednici a krásný maso 😀 to se to bude vařit 😀

    #20297
    veruska
    Účastník

    Chlap nebyl doma, tak jsem musela zatápět a hlídám do zítra Lucinku, která mi teď vlezla za mnou na židli a prudí. Vůbec se nemůžu soustředit. Chce abych vypadla a ona se mohla dívat na pohádku. Neřekla sice “vypadni”, ale je to jasné.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 145. až 152. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.