Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 153. až 160. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20305
    babicka11
    Účastník

    jjo, to je jasný, to znám …. : D u nás se na pohádku ale nekouká, jen na železniční přejezdy, nádraží, radar – přečte už sama všechna města, a nesmím zapomenout na google earth – sama si navolí cestu domů z Prahy ze školky a jedééé 😀

    #20306
    Rojak
    Účastník

    Prakticky celý víkend prší, tak se moc dělat nedá.

    #20326
    veruska
    Účastník

    Lucinku naši odvezli před obědem, tak jsem hned padla na gauč a odpočívala. Přiznám se, že jsem ještě ani neumyla nádobí a raději jsem šla na počítač. Ale to nádobí tam na mě pořád čeká. Potvora.

    #20338
    babicka11
    Účastník

    Nedělala jsem skoro nic, není mi dobře, asi na mě něco leze …

    #20355
    babicka11
    Účastník

    Je mi líp, tak jsem se dala do úklidu špajzu a mezitím se vyprala várka prádla. Tak jdu věšet.

    #20367
    veruska
    Účastník

    Já jsem zase prala a dosušovala na topení minulou várku. Pak jsem jela pro Vráťu do Třemošnice.

    #20368
    babicka11
    Účastník

    A já to už má všechno usušený a co šlo, tak i uklizený. Uf …

    #20373
    veruska
    Účastník

    Odpoledne jsem byla na hřbitově ve Vilémově, dát na hrob ozdobený košíček.
    Než jsem odjela, tak jsem zjistila, že ten náš Max utekl. Holomek jeden. Když jsem se vracela, tak si to štrádoval asi 50 m od baráku. Tak jsem zastavila a než jsem mu stačila vyhubovat, tak skočil do auta a měl hroznou radost. Já taky. Celé auto zachlupatil a zamazal špinavýma packama.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 153. až 160. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.