Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 161. až 168. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20379
    babicka11
    Účastník

    Hrály jsme s Terezkou Kloboučku hop, Hru s kalíšky, karty, Člověče nezlob se, hry na počítači ….

    #20383
    Rojak
    Účastník

    Byl jsem u zubaře a huba se mi po anestezii začíná probírat zase k bolesti, tak nemám na nějaké dělání vůbec náladu.

    #20403
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem jen vyprala čtyři deky a pak přijela Nikolka …. tak jsem nedělala pak už nic 😀

    #20427
    veruska
    Účastník

    Hlídali jsme Lucinku. Bylo to fajn, ale než pro ni přijela mamka, tak byla unavená a neobešlo se to bez breku.

    #20430
    babicka11
    Účastník

    Já jen vyžehlila pár věcí, uvařila …. jsem v důchodu, tak se nijak nehoním, až to bude, tak to bude 😀

    #20438
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem luxovala celý byt, a že mi to trvalo …. 🙁 muž “nemohl” musel hrát karty na počítači, aby si vylepšil skóre 😀

    #20449
    veruska
    Účastník

    Maminka měla narozeniny, tak jsme ji přáli a byla tady i moje starší sestra. Ta nejstarší se tu stavovala včera.
    Také jsme s Vráťou uklidili jablka do sklepa.

    #20450
    matylda
    Účastník

    Už jsem vyprala , vařím, pomazlila se se zvířaty a ještě toho do večera bude moc 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 161. až 168. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.