Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 169. až 176. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20465
    Rojak
    Účastník

    Doskládal jsem postel pro synka, neboť ta stará už vzala za své a tak jsme koupili novou. Řeknu vám ale, že ty plánky na skládání nábytku jsou horší jako nějaké hlavolamy.

    #20471
    babicka11
    Účastník

    To Vám věřím, kdysi jsme taky koupili skříňky a menší stěnu – přišlo to všechno “v brdlinkách” a sestavení trvalo celé odpoledne, už nikdy víc!! Bylo to děsně fórový a drželo to na čestné slovo… 🙁 už to nemáme.
    Dnes byl jinak pohodový den, přijely děti, tak se nedělalo nic 😀

    #20485
    veruska
    Účastník

    Odpoledne přijel můj syn s rodinou popřát mamince k narozeninám a když odjeli, tak zase přijel na návštěvu můj švagr se svojí přítelkyní. Sebou přivezli jejich dva psy. To zas byl šrumec. Našemu Maxikovi se to moc nelíbilo.

    #20494
    babicka11
    Účastník

    Dnes je neděle, tak se nedělá 😀 myslím, že to tak zůstane až do večera 😀

    #20495
    veruska
    Účastník

    Pořád ještě máme od včerejška návštěvu a bude tady do pondělí. Tak navíc nic moc neudělám.

    #20512
    veruska
    Účastník

    Návštěva dnes odjela, ale odpoledne jsme hlídali Lucinku. Tak práce zase nic moc. Jen to nejnutnější.

    #20515
    babicka11
    Účastník

    Dnes sice neděle není, ale práce nemá nožičky, tak neuteče 😀

    #20534
    veruska
    Účastník

    Opět jsem hlídala Lucinku. Zítra už nebudu, tak musím umýt okna. Snad na to bude dobré počasí. A taky se uvidí, jestli se mi do toho bude chtít.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 169. až 176. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.