Každý zde vidí co hledá

Rubriky

Nové komentáře

Rojak
Teď je takový výběr aut, že kdo si nevybere, tak...
Rojak
To bych si chtěl jednou přečíst, co tento deník vše...
Rojak
Bylo tam opravdu super, počasí vyšlo úplně parádně a hlavně...
lgku990
Já musím oponovat, poněvadž jelikož a protože se já i...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Štítky

Nové články

Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

Zvolené téma obsahuje celkem 466 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 1 týdnem.

Prohlížíte 8 příspěvků - 177 z 184 (celkem z 467)
  • Autor

veruska
    Účastník

Počasí se povedlo a i když se mi moc nechtělo, tak jsem umyla 5 oken a vyprala záclony a závěsy. Ještě na mě čeká jedno okno. Ale to už je prkotina.

babicka11
    Účastník

Já jen vyprala a doplazila do pekárny, jinak nic moc. Na okna se chystá dcera, bude to mít dřív než já. Mezitím se záclony vyperou a tak mi je i pověsí. Taky se mi jedná o pět oken. Já si budu hrát s Terezkou vedle, tak bude mít na to klid.

veruska
    Účastník

Dnes jsem hrabala listí pod dvěma ořechy. Slepice mi při tom pomáhaly. Já to hrabala na hromadu a ony mi tu hromadu rozhrabávaly. Mršky.
    A také jsem tu měla na návštěvě kamarádku. Tak jsme si pěkně pokecaly.

babicka11
    Účastník

Listí z třešně ani z meruňky ještě skoro vůbec nepadá, jen broskev je úplně holá. Rajčata dozrávají, je teplo. Jinak jsem si dnes dopoledne uklidila skříňky v kuchyni, všechno nádobí ven a dávala jsem čistý papíry.

veruska
    Účastník

Ještě jsem hrabala ořechové listí.
    Také jsme byli na nákupu v Penny, ale nejdříve jsem zatopila, aby bylo teplíčko.

babicka11
    Účastník

Nákup mi přivezla dcera, stejně šla nakupovat, tak to vzala i mně. Přivezla Terezku po “o” a měla pak nějaké zařizování. Tak ji tu máme dnes dřív, než jindy. Tak jsem s ní kreslila nádraží, vlaky, koleje a tady dopravní značky 😀

veruska
    Účastník

Prala jsem a vařila. Také jsem dala králíkům, jako každý den. Jinak nic moc.

babicka11
    Účastník

Dnes jsme hlídali a krásně jsme si s Terezkou vyhráli. Pomáhala zametat listí a moc ji to bavilo, taky hledala v zemi žížaly a dávala rybičkám, to taky dělá moc ráda. A samozřejmě že byla s dědou na nádraží. To ji přímo fascinuje 😀

Prohlížíte 8 příspěvků - 177 z 184 (celkem z 467)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.