Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 361. až 368. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23673
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsme slavili Nikolčiny narozeniny, u nás, sešlo se nás tu deset lidí.

    #23674
    veruska
    Účastník

    Dnes a zítra hlídáme Lucinku, tak je o zábavu postaráno. Usnula až ve 22.00hod. Byly jsme spolu na procházce a potom jsme ještě chodily po zahradě a hlídaly Maxe, aby neutekl.

    #23690
    veruska
    Účastník

    Byla jsem dnes na Seči v domově důchodců. Potřebuji pohlídat na pár dní maminku, protože mě syn s přítelkyní pozvali, abych s nimi jela do Maďarska do lázní. Maminka prohlásila, že nikam nepojede, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.

    #23692
    babicka11
    Účastník

    Vaření, praní, žehlení, úklid …

    #23693
    veruska
    Účastník

    S maminkou jsem byla u doktora a ten ji poslal na rentgen plic. Ona totiž ráno kašlala krev. Dost mě to vyděsilo. Nejlepší na tom je, že výsledky plic pošlou doktorovi, tak nevíme, jak na tom maminka teď je.

    #23725
    babicka11
    Účastník

    Byla jsem na poště a v Lidlu nakoupit. Ještě, že pro mě muž přijel, tři tašky bych asi domů neunesla. Nákup za dva tis. jen to “fiklo”. To by mi šlo dobře….. 😀

    #23738
    veruska
    Účastník

    Zprávy od doktora ohledně maminky ještě nemáme.
    Odpoledne jsem vyzvedla Lucinku ze školky a ona u nás celé odpoledne prospala. Byla hrozně unavená a večer měla průjem. To zas na ni něco vlezlo.

    #23753
    veruska
    Účastník

    Byla jsem v Pardubicích v nemocnici na kontrole s RS. Vše při starém. Naštěstí se to nezhoršilo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 361. až 368. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.