Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 369. až 376. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23754
    babicka11
    Účastník

    Byly tu holky, tak jsme s nimi hráli hry, pak si kreslily, bylo veselo.

    #23755
    babicka11
    Účastník

    Dopoledne jsme ještě hlídali, pak jela Terezka lyžovat a Nikolka domů. Pak máme zas klid celé odpoledne i večer.

    #23778
    babicka11
    Účastník

    Byla jsem na kontrole u doktora, tak další bude zas až za 6 neděl. Lepší se to, ale pomalu. Bylo mi řečeno, že když to bude v pořádku do prázdnin, tak prý bude doktorka i já jásat …, šílený …, od listopadu jsem byla asi 3x mimo domov … je to hrozný, když nemůžete chodit tak, jak byste chtěli. 🙁

    #23785
    babicka11
    Účastník

    Venku se dělat nic nedá, jedině s cihlou v kapse, aby vás vítr neodnesl. 🙁 Doma vše při starém, vyluštila jsem asi deset křížovek … 😀

    #23786
    veruska
    Účastník

    Byli jsme nakupovat. Myla jsem obkladačky a jinak, jako každý den. Je práce, která se neustále opakuje.

    #23810
    babicka11
    Účastník

    Vyprala jsem, vyžehlila, zaseli jsme petrželku a ředkvičky. 😀

    #23821
    veruska
    Účastník

    Na záhony jsem ještě nic nezasela. Byla jsem dnes na zahrádce před domem a ruším záhony. Vykopávala jsem růže. Už tam byly 20 let. Takže nic moc.

    #23831
    Rojak
    Účastník

    Dnes jsem dělal to, že jsem byl v zaměstnání a makal 7,30h. Poté jsem se sebral a jel do druhého zaměstnání na brigádu, kde jsem to v 17,00 zapíchl a doplazil se domů? A s ostatní prací ať mi dají všichni svatý pokoj.?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 369. až 376. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.