Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 353. až 360. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23605
    veruska
    Účastník

    Se sestrou Marcelou jsme se byly projít na hřbitově a zrovna jsme už odklidily zimní výzdobu. Do vázy jsme daly umělý zlatý déšť a na desku růžičky . Vypadá to moc hezky, tak jarně a upraveně.

    #23608
    babicka11
    Účastník

    Muž opravoval už druhé dveře. Musel odvrtat “zámek” u kliky, zapadl a dveře nešly otevřít. Druhé dveře za 14 dní, tak 2x 198 Kč.

    #23613
    babicka11
    Účastník

    Zapomněla jsem napsat, že byla Terezka dnes podruhé u zubaře. Minule našel pan doktor jeden kaz, tak dnes dostala injekci a nechala si to odvrtat a “zalepit”. Má bílou plombu a byla statečná, vůbec nebrečela…. byl i tatínek a oprava jednoho zubu ho přišla na 3300 Kč !, tak “břečel” on …. ach jo, to je peněz ….

    #23623
    veruska
    Účastník

    Za celý den jsem byla venku asi 4x. 3x se psem a jednou, když jsem dávala králíkům.

    #23631
    babicka11
    Účastník

    Vyprala jsem a upekla korpus na dort, Nikolka má dnes narozeniny a slavit se bude v sobotu.

    #23635
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem byla po dlouhé době nakupovat, od listopadu jsem nebyla venku. Mám toho tak akorát, a jsem ráda, že už jsem doma.

    #23639
    veruska
    Účastník

    Já byla v Pardubicích na magnetické rezonanci. Čím jsem starší, tak mi to víc vadí, být tam zavřená. Celou dobu jsem měla zavřené oči.

    #23643
    babicka11
    Účastník

    Dodělala jsem dort, nazdobila, je hotový …. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 353. až 360. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.