Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 345. až 352. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23511
    babicka11
    Účastník

    Prala jsem povlečení a deky, pekla jsem bábovku, kterou jsem chtěla polít čokoládou, ale nestihla jsem, byla nějak brzy načatá … 🙂

    #23548
    veruska
    Účastník

    Byli jsme nakupovat. Šli jsme do Coop, protože tam mají moc dobrý chleba. Ne jako v Penny.
    Také jsem si potřebovala koupit cíga a dojít na městský úřad. Jo a také do lékárny mamince pro léky. Posledně jedny neměli a museli je objednat.

    #23549
    veruska
    Účastník

    Byla jsem za mojí sestrou Marcelou. Je po operaci kyčelního kloubu, tak jsme byly na procházce, ona musí tu nohu rozhýbat.

    #23554
    babicka11
    Účastník

    Nic moc jsem nedělala, bolí mě koleno a sotva lezu po bytě. A to se chystám nakupovat. Možná, že ani nikam nepojedu…je to pro mě dost ubíjející. 🙁

    #23574
    veruska
    Účastník

    Makala jsem venku na zahrádce. Stříhala víno, maliny a ostružiny. Trochu jsem zahrádku pohrabala, ale nevalně. Budu tam muset ještě zítra vyrazit, jestli bude hezky.

    #23580
    babicka11
    Účastník

    Určitě bude hezky, jako dnes …, ale venku jsem nebyla…, bohužel 🙁

    #23588
    veruska
    Účastník

    Na zahrádku jsem dnes nešla, i když bylo nádherně. Přijel totiž syn s Lucinkou, tak jsme se šli raději projít.
    Pak byla Lulu chvíli také na trampolíně. Tam ji musím hlídat, protože síť na zimu dáváme pryč, aby nepřemrzla.
    Krásně jsme si to užily venku na zahradě. Maxíček nás tam hlídal.

    #23595
    veruska
    Účastník

    Mimo každodenních prací jsem byla se sestrou Marcelou na procházce na přehradě a také u nás byla na návštěvě druhá sestra Jarmila se švárou, synem Josefem a vnučkou Terezkou.
    S maminkou jsme seděli na zahrádce na sluníčku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 345. až 352. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.