Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 297. až 304. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21635
    veruska
    Účastník

    Naše Lucinka je nemocná a protože syn potřeboval jet k lékaři do Pardubic, tak jsem Lulu hlídala. Měla 38°C teplotu a nechtěla ležet pod dekou. Ale když syn přijel, tak mu povídala “Babička žíkala, že mám ležet pod dekou, abych byla zdlavá”. Je to naše pusinka.

    #21638
    babicka11
    Účastník

    Holkám jsem přebírala oblečení, fůra věcí jim je už malá, tak jsem je dala do pytle, ať si s tím rodiče poradí. Taky jsem vyprala a upekla bábovku. Už jí je jen půlka…. muž se na ni podíval a ukrajoval, aby se prý nezkazila 😀

    #21660
    veruska
    Účastník

    Dnes jsem sice vařila a myla nádobí, ale jinak jsem se poflakovala. Padla na mě únava.

    #21679
    babicka11
    Účastník

    Odpoledne tu byla Nikolka, tak jsme spolu počítaly a četly knížku. Pak jsme hrály karty a “člobrdo” 😀

    #21702
    veruska
    Účastník

    Byla jsem v Třemošce, zatápěla, vařila, prala, lítala kolem mamky a dokola a dokola jí opakovala to samé, až jsem se musela na hodinu zašít ke kotli.

    #21707
    babicka11
    Účastník

    Já dělala dortíka, manžel bude mít narozeniny 😀

    #21947
    veruska
    Účastník

    Měla jsem tu na hodinku kamarádku, tak to bylo fajn. Navečer jsem jela pro Vráťu do Třemošky. Není sníh, tak dělají střechy.

    #21980
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem vyprala všechny deky … a bílé prádlo. Jsem nějaká znavená 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 297. až 304. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.