Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 305. až 312. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #22213
    veruska
    Účastník

    Každý den je prakticky stejný. Už aby bylo jaro a sousedi vylezli na zahrádku. To si alespoň pokecáme přes plot.

    #22275
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsme slavili manželovy narozeniny …. 😀

    #22447
    veruska
    Účastník

    Nedělala jsem pomalu nic, protože na mě něco vlezlo, Mám zvýšený tlak a motá se mi hlava. Na průduškách to škrábe jako čert a nutí mě to ke kašli. Už aby to zmizlo, je to hrůza.

    #23026
    babicka11
    Účastník

    Byla jsem u doktorky na kontrole, prý je to lepší, ale ještě zdaleka ne dobrý, další kontrola za 5 neděl … :(, pak jsem musela na poštu, do spořitelny a něco nakoupit … jsem z toho docela zmožená, nejsem zvyklá takhle “courat” – i když to bylo autem s řidičem – manželem 😀

    #23034
    veruska
    Účastník

    Kašel mám pořád, ale musela jsem dojet nakoupit, už jsme neměli ani toaleťák. Na půl hodiny jsem hlídala Lucinku, syn musel s bolavou rukou na magnety. Ještě že je to v Třemošnici a nemusel nikam jet.

    #23225
    veruska
    Účastník

    Kurýruju, nelepší se to.

    #23226
    babicka11
    Účastník

    Žehlila jsem asi hodinu a pak jsem si musela lehnout, jak mě bolely nohy 🙁

    #23235
    veruska
    Účastník

    Pořád mě je špatně, nos mám odřený, hlava mě bolí od rýmy, tak piju jeden čajík s medem za druhým.
    Ležet nemůžu, musím se starat o maminku a taky topit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 305. až 312. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.