Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 289. až 296. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21596
    veruska
    Účastník

    Opět jsem musela do lékárny a navečer mě přišla navštívit kámoška Dana, tak jsme seděly u kotle, drbaly a kouřily.

    #21599
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem toho taky moc neporvala, jen várku prádla, je mi nějak divně, asi na mě něco leze.

    #21608
    veruska
    Účastník

    Byla jsem navštívit sestru Marcelu, která se vrátila z Košumberka. Je ráda, že je po tak dlouhé době zase doma.
    /operace kyčle, lázně/

    #21611
    babicka11
    Účastník

    Včera jsem měla jednodenní urputnou rýmu s kýcháním a frkáním …. děs běs a dnes nic, naprosto to zmizelo. Jinak jsem se vypravila asi po 6 nedělích do obchodu, lednice opět naplněná 😀 , i když bylo stále pochopitelně co jíst 😀

    #21616
    veruska
    Účastník

    Očistila jsem auto od sněhu a přikryla plachtou. Zítra musíme na nákupy.

    #21621
    babicka11
    Účastník

    Přebírala jsem bednu s hračkami a plyšáky …. s něčím si už nehrají, tak to asi odvezou rodiče dětem do školky….

    #21622
    veruska
    Účastník

    Tak jsme byli na nákupech a stavovala jsem se u našich, abych viděla Lucinku. Oni doma nebyli, našla jsem je v cukrárně.

    #21627
    babicka11
    Účastník

    Byly tu holky a přišla se na ně podívat moje kamarádka, už je dlouho neviděla 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 289. až 296. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.