Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 257. až 264. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21300
    veruska
    Účastník

    To máte babicko pravdu. To jí musím říct. Ona se tentokrát ale opřela o stolek, který má 3 nohy a už letěla. Každý den jí říkám, že bez toho chodítka nesmí chodit ani po pokoji a opírat se o nábytek. Když ale ona hned všechno zapomene. Ta modřina jí stekla z čela po celém obličeji a vypadá jak indián.

    #21304
    babicka11
    Účastník

    Dnes už nic, včera holky ustrojily stromeček, já dala vánoční ubrusy, naplnila mísy ovocem a ořechy, zítra udělám salát a klídek 😀

    #21306
    babicka11
    Účastník

    Mám zabalené všechny dárky a hotový br. salát 😀

    #21312
    veruska
    Účastník

    Dělala jsem bramborový salát a byli jsme v Ronově nad Doubravou pro kapra. Ještě jsem vyprala a něco poklidila a zítra můžou být Vánoce.

    #21320
    veruska
    Účastník

    Tak teď se tady flákám u počítače, ale za chvíli jdu obalit kapra a pro maminku kuřecí. Ráno tady byl syn a dával dohromady dětskou motorku pro naši Lucinku. Koupil ji pro Lulu, protože on je motorkář a malá je do motorek celá paf. Kdybych ji tak mohla vidět, jak z té motorky bude nadšená! Slíbili, že udělají alespoň fotku.
    Zítra přijedou, tak ona mi poví, co dostala pod stromeček.

    #21321
    babicka11
    Účastník

    Dnes je tu klid, koukám na pohádky …

    #21331
    veruska
    Účastník

    Ráno jsem zatápěla, dělala chlebíčky, vařila, chystala dárky pod stromeček pro Lucinku a čekala na návštěvu. Syn Hubert s Luckou a Lucinkou dorazili a Lucinka se hned vrhla na dárky. Měla z každého dárečku radost a to mě moc těšilo. Odpoledne jsme byli před barákem na silnici a Lucinka nám ukazovala jízdu na své nové dětské motorce, co dostala od tatínka a maminky. Byla šťastná a my taky.

    #21334
    babicka11
    Účastník

    Včera tu bylo veselo, holky nevěděly co dřív rozbalit, u Nikolky vyhrál velký růžový karavan s barbie a u Terezky samozřejmě velké růžové auto s panenkou a doma velká přistávací dráha pro letadla 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 257. až 264. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.