Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 265. až 272. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21348
    veruska
    Účastník

    Měla jsem tu oba syny a malou Lucinku. Tak bylo veselo.

    #21351
    babicka11
    Účastník

    Nedělala jsem nic, byl tu klid, zítra si to vynahradím 😀

    #21362
    matylda
    Účastník

    Dnes jsem měla milou návštěvu, před chvílí odešli 🙂

    #21363
    veruska
    Účastník

    Dnes jsem odpočívala po včerejší návštěvě. Jenom jsem sjela do Třemošnice do lékárny a oni měli zavřeno. Tak jsem vzala benzín a jela jsem domů. Došly mi prášky pro maminku na otékání nohou. Než tam pojedu v pondělí, tak tam nejdříve zavolám, abych zase nejela zbytečně.

    #21369
    lgku990
    Účastník

    Já chodím mezi svátky do práce, takže jsem byl i dneska a z práce jsem jel navštívit rodiče a teď jsem už doma a relaxuji.

    #21370
    babicka11
    Účastník

    Odpoledne přijely holky a tak si spolu hrají. Nechaly si tu nějaké dárky, aby si prý měly s čím hrát ….., no, mám to tu jako menší skladiště 😀 já se starám jen o jídlo a pití 🙂

    #21387
    babicka11
    Účastník

    Zeť mi montoval novou televizi, včera objednaná a dnes doma – ta stará odsloužila 10 let a “odešla”. Tak mám novou a větší 😀

    #21392
    matylda
    Účastník

    Byli jsme u příbuzného pro svůj díl čerstvě vypálené slivovice. Já dodala materiál. on se postaral, aby bylo patřičně vypáleno. Provedena ochutnávka – bude to dobré 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 265. až 272. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.