Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 249. až 256. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21208
    babicka11
    Účastník

    Nedělala jsem nic kromě oběda a stačilo mi to 🙁 …..

    #21211
    veruska
    Účastník

    Byli jsme nakupovat v Třemošnici a vyřizovat různé věci. Potřebovali jsme vyměnit plynovou bombu, tak jsme ji samozřejmě zapomněli doma. Ach jo. Tak příště.

    #21239
    babicka11
    Účastník

    Naštěstí mám celkem hotovo, jen ozdobit stromek a navařit a napéct. Tudíž budu spíš v klidu ….

    #21245
    veruska
    Účastník

    Myla jsem kuchyňskou linku, vařila a zatápěla. U všeho mi asistoval náš Maxik.

    #21253
    babicka11
    Účastník

    Já po obědě dokonce i usnula, v noci spím špatně, tak to doháním ve dne 🙁

    #21269
    veruska
    Účastník

    Na dnešek jsem se moc nevyspala. Maminka večer pořád nemohla usnout a najednou slyšíme z ložnice ránu, tak tam letíme a ona sebou praštila na zem, na čele ohromnou bouli a mezi očima strhnutou kůži asi jako pětikoruna. Tak jsem jí ještě asi dvě hodiny hlídala, aby neměla otřes mozku. Strženou kůži jsem polila kysličníkem a přelepila. Dnes jsem ji zakázala vylézat z postele, aby se zase neskácela.

    #21272
    babicka11
    Účastník

    Já mám všechno hotové, tak jen vařím. Zítra přijedou holky a budou pomáhat zdobit stromeček, na to se moc těší.

    #21273
    babicka11
    Účastník

    verusko – mamince řekněte, že než vstane, musí aspoň 5-10 minut jen sedět na posteli. Mozku to chvíli trvá, než se zorientuje, jinak se může zamotat hlava. Já to dělám taky tak, nejhorší právě je, že si z lehu sedne a chce hned vstát a jít. Prostě už nejsme nejmladší 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 249. až 256. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.