Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 241. až 248. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21099
    veruska
    Účastník

    Ráno jsem byla na očním a naštěstí se mi oči nehorší. Tak to je fajn. Odpoledne se tu za mnou stavila kamarádka, tak jsme alespoň něco zase probraly.

    #21153
    veruska
    Účastník

    Vařila jsem, umyla nádobí a venku chvíli odhazovala sníh. Jinak nic moc.

    #21155
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem protrpěla cestu k doktorce na kontrolu. Prý se to lepší, ale je to na dlouho. Nafasovala jsem opět plnou igelitku léků, mastí, obinadel, mám to tu jak v lékárně 🙁

    #21165
    veruska
    Účastník

    Hlídala jsem vnučku a samozřejmě i maminku a mám toho nějak plné zuby. Jsem hrozně unavená.

    #21170
    veruska
    Účastník

    Byli jsme s Vráťou nakupovat v Golčově Jeníkové v Army bazaru a k večeru jsem pekla linecké cukroví. Mazat ho budu až zítra.

    #21184
    veruska
    Účastník

    Byla jsem ráno se švagrem za mojí sestrou Marcelou na Košumberku. Ona je po operaci kyčelního kloubu.
    Odpoledne jsem promazávala linecké cukroví marmeládou.

    #21191
    babicka11
    Účastník

    Já dělala jen oběd a pak jsme si S Terezkou četly pohádky. To má moc ráda.

    #21204
    veruska
    Účastník

    Dnes jsem drbala sporák. Ono se to nezdá, ale dalo to fušku.
    Šla jsem zatopit a než jsem se vrátila od kotle, tak mi náš Maxik zdrhnul. Pískám na něho a on už škrábe packou na vrata zvenčí. Stačil utéct a zase se vrátit. To byla rychlost.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 241. až 248. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.