Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 217. až 224. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20849
    Rojak
    Účastník

    Dnes jsem byl v práci a potom na oslavě narozenin. Myslím, že to na jeden den stačí.

    #20860
    veruska
    Účastník

    Já jsem zatopila a pak koukám, nikde pořádný kus dřeva. Tak jsem zapnula pilu a asi pět kládiček jsem si nařezala. Mě to baví víc, než vaření.

    #20866
    veruska
    Účastník

    Byla jsem nakupovat a ještě jsem řezala dřevo na pile. Pak jsem to musela všechno uklidit a dalo mi to docela zabrat.

    #20872
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem běhala po doktorech. Dozvěděla jsem se, čeho jsem se nejvíc obávala. Mám zánět žil v obou nohách, beru antibiotika. Dostala jsem plnou tašku léků k tomu. Bolí to dost 🙁

    #20877
    babicka11
    Účastník

    Jen jsem uvařila, horko těžko 🙁 a jinak nedělám nic, nemůžu ….

    #20882
    veruska
    Účastník

    Dnes jsem každou volnou chvíli louskala ořechy.

    Babicko, tak ať vás to dlouho netrápí!

    #20884
    babicka11
    Účastník

    Zánět žil trvá 6 neděl a já mám k tomu ještě otevřenou nohu dole u kotníku, a na té druhé taky. 🙁 Nejradši bych nedělala vůbec nic, jsem z toho otrávená …:(

    #20886
    veruska
    Účastník

    Pekla jsem vanilkové rohlíčky, protože tu byla Lucinka a chtěla válet těsto.
    Hned několik rohlíčků snědla a já také. Musím je odnést, nebo tam nic nezbude. Ale ráno si ještě ochutnáme, jestli se přes noc nezkazily. Chi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 217. až 224. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.