Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 209. až 216. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20774
    veruska
    Účastník

    Ráno jsem byla s kamarádkou na jarmarku ve Žlebech. Koupily jsme si tam hlavně dobrůtky a neobešlo se to bez horké medoviny. Tu jsem si dala já, kámoška řídila, tak si dala nealko. Před zámkem předváděli dravce, tak jsem si jednoho podržela v rukavici na ruce. Byl pěkně těžký.
    Bylo to moc příjemné dopoledne.

    #20781
    babicka11
    Účastník

    Měli jsme odpoledne návštěvu, tak jsme se dobře pobavili …

    #20787
    babicka11
    Účastník

    Byla tu chvíli Nikolka, rodiče si potřebovali něco zařídit, tak snad od ní nechytnu streptokoka 🙁 – i tak toho mám sama dost 🙁 Nebyla už měsíc ve škole, nemohla se zbavit kašle a tak má opět antibiotika …

    #20790
    veruska
    Účastník

    Opět jsem hlídala naši Lucinku, ale nejdříve jsem musela zatopit a protože kotel byl hrozně zanesený, tak jsem ho musela ještě vyčistit. A potom jsem byla jako prasátko, tak jsem se musela vykoupat a teprve potom jet pro Lulu. Ještě jsem se stavila v COOP pro ten jejich výýýýýýborný chleba. A také Lucince pro vajíčko s překvapením. Taky hned ve školce hlásila, jestli ho půjdeme koupit.

    #20815
    veruska
    Účastník

    Když jsem dnes zatopila, tak jsem se pustila do vytahování starých hřebíků ze starých oplocenek. Ještě teď večer mě z toho bolí ruce.

    #20818
    babicka11
    Účastník

    Já nedělala skoro nic, mimo oběda. Přijela dcera s Terezkou, já si s ní hrála a dcera mi udělala předvánoční úklid – okna, záclony, závěsy, prach ze skříní, linky, lednice – tam bych ani nedosáhla, vyluxovala celý byt … já jsem neschopná, bolí mě noha, že se už těším k doktorovi 🙁

    #20825
    matylda
    Účastník

    Včera jsem zveřejnila novou pohádku na blogu, louskala ořechy, dnes budu pokračovat 🙂

    #20838
    babicka11
    Účastník

    Jen oběd a jedna várka pračky, jinak nic. Budu dělat smaženici k večeři.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 209. až 216. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.