Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 201. až 208. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20710
    veruska
    Účastník

    Ráno jsem vyvezla popelnici. Popeláři sem jezdí jednou za 14 dní. Dosušovala jsem prádlo a luxovala. To se musí u nás často, protože Maxik se vždycky na koberci vyválí a já abych to uklízela. On na mě udělá ty své psí oči a já ho vždycky pustím dovnitř.
    Jela jsem do Třemošnice pro Vráťu v tom hrozném počasí a ještě nemám přehozená kola u auta. Raději jsem jela pomaleji.

    #20750
    veruska
    Účastník

    Byla jsem dnes u automechanika, aby mi přezul gumy u auta. Ono už tady chumelilo, tak už bylo na čase. Pak jsem jela do školky pro Lucinku. Zatopila jsem asi v poledne, tak tam bylo teplíčko.

    #20751
    babicka11
    Účastník

    My už máme gumy přehozený, sníh tu byl zatím jen poprašek v pondělí ráno, jinak spíš prší nebo mrholí. Jinak topení běží celé dny v celém baráku, zatápět nemusíme, výši teploty si řídíme dálkově 😀 jinak jsem nedělala skoro nic ….

    #20756
    veruska
    Účastník

    Dnes jsme nehlídali naši LUlu, ale nic moc jsem nedělala. Jenom topení, vaření a praní.

    #20759
    babicka11
    Účastník

    Já spíš polehávám během dne, takže co doma neudělám, to není. Ale nevadí, práce neuteče ….

    #20763
    veruska
    Účastník

    Byla jsem v Třemošnici a prvně jsem vytáhla zimní bundu. Sundám ji zas na jaře.
    Zase jsem dnes hlídala. Byla se na nás podívat ségra Marcela. V úterý jde na operaci kyčle. To ji fakt nezávidím. Do neděle za ní musím ještě zaskočit.

    #20769
    babicka11
    Účastník

    Až doteď jsem si hrála s Terezkou, Nikolka je opět nemocná…. 🙁 tak tu nebyla, zas nebude ve škole, hodně zamešká 🙁 ach jo, bude jí to chybět….

    #20772
    veruska
    Účastník

    Dnes se tu stavila moje sestra Jarmila s rodinou, podívat se hlavně na maminku. Prší, tak ven nelezu. Jenom nakrmit králíky a pověsit prádlo do průjezdu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 201. až 208. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.