Pro uživatele

Každý zde vidí co hledá

Nové komentáře

babicka11
Já zas na svoji váhu bych měla měřit metr devadesát...
Rojak
Já vím, že dospělý člověk má vážit, kolik měří přes...
radek
Nabídka domácí práce byla naplněním stavu ukončena. Pokud se chcete...
Markéta
O co se jedná přesně

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Rubriky

Nové články

Štítky

Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

Zvolené téma obsahuje celkem 450 odpovědí. Do diskuze (5 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 4 dny, 8 hodiny.

Prohlížíte 8 příspěvků - 201 z 208 (z 451 celkově)
  • Autor

veruska
    Účastník

Ráno jsem vyvezla popelnici. Popeláři sem jezdí jednou za 14 dní. Dosušovala jsem prádlo a luxovala. To se musí u nás často, protože Maxik se vždycky na koberci vyválí a já abych to uklízela. On na mě udělá ty své psí oči a já ho vždycky pustím dovnitř.
    Jela jsem do Třemošnice pro Vráťu v tom hrozném počasí a ještě nemám přehozená kola u auta. Raději jsem jela pomaleji.

veruska
    Účastník

Byla jsem dnes u automechanika, aby mi přezul gumy u auta. Ono už tady chumelilo, tak už bylo na čase. Pak jsem jela do školky pro Lucinku. Zatopila jsem asi v poledne, tak tam bylo teplíčko.

babicka11
    Účastník

My už máme gumy přehozený, sníh tu byl zatím jen poprašek v pondělí ráno, jinak spíš prší nebo mrholí. Jinak topení běží celé dny v celém baráku, zatápět nemusíme, výši teploty si řídíme dálkově 😀 jinak jsem nedělala skoro nic ….

veruska
    Účastník

Dnes jsme nehlídali naši LUlu, ale nic moc jsem nedělala. Jenom topení, vaření a praní.

babicka11
    Účastník

Já spíš polehávám během dne, takže co doma neudělám, to není. Ale nevadí, práce neuteče ….

veruska
    Účastník

Byla jsem v Třemošnici a prvně jsem vytáhla zimní bundu. Sundám ji zas na jaře.
    Zase jsem dnes hlídala. Byla se na nás podívat ségra Marcela. V úterý jde na operaci kyčle. To ji fakt nezávidím. Do neděle za ní musím ještě zaskočit.

babicka11
    Účastník

Až doteď jsem si hrála s Terezkou, Nikolka je opět nemocná…. 🙁 tak tu nebyla, zas nebude ve škole, hodně zamešká 🙁 ach jo, bude jí to chybět….

veruska
    Účastník

Dnes se tu stavila moje sestra Jarmila s rodinou, podívat se hlavně na maminku. Prší, tak ven nelezu. Jenom nakrmit králíky a pověsit prádlo do průjezdu.

Prohlížíte 8 příspěvků - 201 z 208 (z 451 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.