Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 193. až 200. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20657
    babicka11
    Účastník

    Nás čeká hlídání zítra, jako každý pátek, když přijede ze školky. Pak tu u nás spí a v sobotu zas jede domů. Těšíme se vždy na pátek.

    #20663
    babicka11
    Účastník

    Tak je pátek, a přijedou obě 😀 to zas bude živo! 😀

    #20664
    veruska
    Účastník

    Babicko, já mám vždycky na hlídání jednu a jsem z toho na odpis. Hlídat dvě, to musí být zápřah.
    Zase jsem dnes prala, byli jsme nakoupit, měnila jsem ve spíži papíry na policích, také jsem myla koupelnu a odnesla jsem letní oblečení do pokojíku v patře. Při té příležitosti jsem si srovnala v ložnici skříň. Mám to jako předvánoční úklid.

    #20685
    babicka11
    Účastník

    Já nedělala nic mimořádného, z Vánoc se nehroutím, co stihnu, to bude. Ale uklízí se průběžně, skříně jsem probrala nedávno a kuchyně je taky OK. Jen ještě přeleštit nábytek, ale to mám za chvíli….tedy u mě asi za dvě hodinky 😀

    #20687
    veruska
    Účastník

    Chlapa mám nemocného, tak jsem zatápěla, uklízela dřevo, všechno pokrmila, vařila, uklízela molitan z trampolíny, aby nepřemrzl, hledala jsem psa, než mi sousedka řekla, že přes ně utekl, sbírala prádlo, dosoušela na topení a koupala maminku. Jo a ještě jsem si pro králíky musela dovézt seno ze stodoly.

    #20691
    veruska
    Účastník

    Zase jsem hlídala naši Luci, tak jsem jen vyprala a nakrmila králíky.

    #20693
    babicka11
    Účastník

    Já budu prát zítra, dnes tu byla od rána do 4 hod. odpoledne Terezka a pak přijela Nikolka…. tak jsem nedělala skoro nic 😀

    #20699
    babicka11
    Účastník

    Jen jsem vařila, prala, luxovala a taky jsem konečně uklidila botník, hlavně holkám letní boty a pantofle, už toho tu bylo moc. A mám toho tak akorát 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 193. až 200. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.