Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 225. až 232. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20892
    babicka11
    Účastník

    Nedělala jsem skoro nic, většinou jsem jen ležela, a to jde i hrát karty. Terezka má neuvěřitelné štěstí, z deseti her vyhrála devětkrát.

    #20895
    veruska
    Účastník

    Dnes odvezla Lucka Lucinku a já pak usnula na gauči u televize. Nějak mě to hlídání od včerejška zmohlo.

    #20901
    babicka11
    Účastník

    Nedělám nic, polehávám a hledám polohu, kdy to bolí nejmíň …. 🙁

    #20955
    veruska
    Účastník

    Udělané vanilkové rohlíčky jsme snědli, nějaké jsem dala mladým a tak jsem dnes znovu pekla z dvojité dávky. Až přijede Lucinka, tak zase bude chtít ochutnat a myslím si, jestli nebudu dělat vanilkové rohlíčky potřetí, aby byly na vánoce.

    #20958
    babicka11
    Účastník

    Já dávala ochutnávat cukroví, až když jsem oddělila něco zvlášť do krabice a schovala. Jinak by mi to všechno snědli. A co je zajímavé?? O Vánocích už ale tak obrovský zájem o cukroví nebyl, i když nikdy nic nezbylo ….

    #20989
    veruska
    Účastník

    Babicko, to máte pravdu. Teď je o cukroví velký zájem a pak už moc ne.
    Dnes jsem zase prala. Jak chodíme ke kotli, tak je pořád plno špinavého oblečení. Já když zatápím, tak jsem jak šmudla.

    #20994
    babicka11
    Účastník

    Naštěstí topit sami nemusíme, je tu zaveden horkovod a tak stačí jen otočit kohoutem a už ani nechodí muž k výměníku, všechno je na dálkové ovládání. Neumím si představit zatápět a chodit přikládat …. kdyby i muž byl nemocný, tak bychom tu asi zmrzli. Letos to vypadá, že nebudu péct nic. Dcera dnes napekla všechno možné a zítra přiveze. Jinak jen rychlý oběd a honem zalehnout …. je mi nanic …

    #21011
    veruska
    Účastník

    Babicko, ať jste brzy fit!!!
    Já dnes asistovala Vráťovi při čištění komínu. Stála jsem pod žebříkem a koukala nahoru, jak mu to jde. Když lezl dolů a chtěl podržet žebřík, tak už jsem byla fuč. No, to jsem si zase vyslechla! Jenže já šla vybírat ty saze, co dolů do komínu napadaly, abychom mohli co nejdříve zatopit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 225. až 232. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.