Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Sny a snář

  • Toto téma obsahuje celkem 395 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 193. až 200. (celkem z 396)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15418
    babicka11
    Účastník

    verusko – asi to tak bude, tu vysněnou koupelnu máte stále ve svém podvědomí :-)…..
    Shánět – neboj se překážek
    Byt – změna k lepšímu
    Rekonstrukce – ve tvém životě nastanou zásadní změny
    Spát – začni konečně řešit svůj život
    Cizí byt – relaxuj

    #15446
    Rojak
    Účastník

    Stále se mi nic nezdá. Nevím jestli je to normální, ale mně to nevadí, spí se mi dobře.

    #15471
    bobalka
    Účastník

    Dnes jsem byla před barákem, kde jsem běhala jako malá holka, pásla se tam kráva s teletem a já je hladila. Nikdy tam kráva nebyla, tak nevím, kde se tam v tom snu vzala.

    #15507
    veruska
    Účastník

    Babicko, děkuji za rozbor mého snu. Už aby ta koupelna byla hotová, mám toho opravdu plnou hlavu.

    #15515
    babicka11
    Účastník

    bobalko – je to dobrý
    Holka – zábava
    Hladit – pocit, štěstí, lásky a bezpečí
    Kráva – životní pohoda
    Tele – nebudeš si vědět rady – prostě se vždycky něco najde, i když je životní pohoda – buďte ve střehu

    #15672
    babicka11
    Účastník

    Soutěžila jsem ve hře na kytaru a odehrávalo se to někde na poli s levandulí. Všude to vonělo.
    Soutěž – těžko na cvičišti, lehko na bojišti
    Kytara – něco ti udělá radost
    Pole – obzvlášť plodné životní období
    Levandule – příznivá doba ve všech oblastech

    #15777
    babicka11
    Účastník

    Zdálo se mi o strašidlech, takové blbosti ….
    Strašidlo – někdo se tě snaží odradit od tvých plánů

    #15846
    bobalka
    Účastník

    Mě se dneska zdálo,úplně pitomý sen, jela jsem vlakem, ale takovým starým s dřevěnými sedačkami, nevěděla jsem kam, jen v hlavě mi pořád prolétalo, že se musím dostat do Vojkova,( Ani nevím, jestli taková vesnice existuje) byla jsem zmatená a pořád jsem se bála, že jsem ztratila paměť. Pak jsem byla u nás v bytě a náš byt byl plný malých cikánských dětí. Jedno miminko bylo nemocné, a já ho balila do zábalů. Pak přišla nějaká stará cikánka a začala na mě křičet, že to jejich miminko vraždím. Snažila jsem jí vysvětlit, že mu jen srážím vysokou teplotu, ale nedala se zastavit. Najednou se miminko probudilo a opravdu nádherně se na všechny usmálo. Do ložnice se seběhli všichni velcí cikáni a začali mě objímat a poplácávat po ramenou a ta stará cikánka mi řekla, že jsem čarodějnice, že umím veliké věci, ale ještě s nimi neumím zacházet. Tak nevím, že bych se dala na učení??

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 193. až 200. (celkem z 396)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.