Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Sny a snář

  • Toto téma obsahuje celkem 395 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 396)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10300
    babicka11
    Účastník

    Máte sny? Zdá se vám často jedno a to samé? Vykládáte si své sny?

    #10310
    bobalka
    Účastník

    hi hi, o tom už něco vím, že babičko11.
    Dva dny se mi zdálo, že manžel přijel ze zahrady se zlomenou rukou, držel jí nahoře a já když jsem jí uviděla, tak jsem vystartovalaz křesla, že jedeme do nemocnice. No a jak jsem vyskočila z toho křesla, tak jsem málem zbuchla z postele a probudila se. Naštěstí se mu nic nestalo.

    #10313
    babicka11
    Účastník

    Mě se teď dva dny nic nezdálo. Spala jsem jako na vodě. Hlídali jsme a nemocná Terezka spala se mnou. Budila se celou noc, že má plný nos ….

    #10326
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Sny moc nemívám, a když už se mi něco zdá tak si to nezapamatuju, no ale jak kdy.

    #10333
    MadameBijou
    Účastník

    Mně se před několika týdny už podruhé zdálo, že mi vypadaly všechny zuby. Vím, že je to špatné znamení a taky se to už asi zase vyplnilo. Jedna moje vyučující měla úraz. Věřím, že bude zase v pořádku.

    #10352
    veruska
    Účastník

    Někdy se mi zdá něco strašného. Probudím se a bojím se strachy pohnout, než si uvědomím, že to byl sen.
    Pak to do rána zaspím, ale ten strach ve mě zůstane.

    #10355
    babicka11
    Účastník

    Já žádné strašidelné sny nemám, často se mi zdá sen, že létám v noci nad obilím, sedím s nohama jako fakír, mávám rukama, svítí měsíc. Jen já, pole s obilím, noc a měsíc.

    #10382
    babicka11
    Účastník

    Dnes se mi zdálo, že je venku velký mráz -30°C, stromy byly ojíněné, manžel stál u nějaké králíkárny, v čepici, že nebyl ani vidět.
    Výklad:
    Mráz – nedělej nic, co pokládáš byť jen za malé zlo
    Strom – štěstí v osobním životě
    Králík – spokojenost
    Manžel – podpora, pochopení
    Čepice – dobrý nápad

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 396)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.