Sny a snář

Domů Fóra Diskusní fórum Sny a snář

Zvolené téma obsahuje celkem 212 odpovědí. Do diskuze (14 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 5 dny, 21 hodiny.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 213 celkově)
  • Autor

babicka11
    Účastník

pořád se nabízí nějaká změna …
    Nádraží – životní změna, cesta
    Vnuk – milé rozptýlení
    Nástupiště – změna v zaměstnání, náhlá cesta
    Odjezd – je čas pustit se do práce
    Vlak – využij všeho, co ti život nabízí
    Pláč – budeš mít odvahu k novému začátku, to nejhorší máš za sebou
    Slzy – pláčem nic nespravíš

bobalka
    Účastník

Dva dny po sobě se mi zdálo o nádraží, poprvé jsem tam pořád hledala Martinku, a všude bylo hodně moc lidí, našla jsem jí zbitou a utěšovala jsem jí. Vůbec nechtěla mluvit, jen se ke mě hodně tiskla a plakala. A po druhé jsem stála na perónu a koukala za odjíždějícím vlakem a brečela jsem. Mě ty sny dávají pěkně zabrat.

babicka11
    Účastník

Zdálo se mi poprvé o přítelkyni, kterou znám jen z počítače. Nikdy jsme se osobně nesešly, bydlí na druhém konci republiky, je dost nemocná a ven nevychází. Ve snu mě ale poprvé navštívila. Vypadala dobře a vůbec nebyla tak hubená, jak ji znám.
    Přítelkyně – příjemně strávené chvíle
    Počítač – něco ti brání v rozvoji
    Návštěva – slavnostní událost

babicka11
    Účastník

Tak přece jen něco vyšlo, změna – manžel bude v lázních :-)….

bobalka
    Účastník

No jo změna bude, manžel odjíždí do lázní na celý měsíc, tak tu bude smutno.

babicka11
    Účastník

Rozejít se – zklamání
    Dveře – nové možnosti
    Jeskyně – nečekané změny
    zvládnutí – poučení – jednej podle svého svědomí a vědomí
    Třeba se bude něco dít, třeba ne. Třeba budou nějaké změny.

bobalka
    Účastník

Opět jsem měla nepříjemný sen. Zdálo se mi, že se se mnou manžel rozešel, prostě si sbalil věci, řekl, že už se mnou nechce být a práskl dveřmi. Já potom bydlela někde v parku v jeskyni udělané z velikých kamenů. Nechápu proč, když z bytu odešel on a ne já, ale tak to bylo. Chodila za mnou celá rodina, kamarádky i známí, abych šla bydlet k nim, že takhle bydlet nemůžu, ale já jsem nechtěla být nikomu na obtíž a tak jsem každému říkala, že to zvládnu. Prostě pitomý sen.

babicka11
    Účastník

Tak já na dnešek opět létala na polem, nohy skřížené jako fakír, mávala rukama – jjo, dobrý sen :-).

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 213 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

line
footer
et