Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Sny a snář

  • Toto téma obsahuje celkem 395 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 396)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10421
    bobalka
    Účastník

    Já zase bloudila cizím městem, chodila jsem uličkama a všude neznámé tváře, někoho jsem hledala, ale nevím koho, byl to strašidelný sen, cítila jsem se v něm nešťastná a ráno jsem byla pořád tak nějak smutná. Mívám někdy divné sny.

    #10425
    babicka11
    Účastník

    bobalko, mě se zas dost často zdá, že taky chodím po to samém městě, z okna na mě mává moje kamarádka ze školy, když jdu tou ulicí, už “vím” předem, kudy jít, a že zas bude mávat…, přitom jsem tam nikdy nebyla…, je to zajímavé :-). Je také dost zajímavé, že se mi sny opakují, takové tři, čtyři sny – úplně stejné …

    #10433
    bobalka
    Účastník

    Tak to máte stejně jako já babicko11, také se mi sny opakují a v těch toulkách městem vím dopředu, co tam bude. Zajímavé je, že se mi to stává i ve skutečnosti. Jdu městem, kde jsem nikdy nebyla a vím dopředu, kam zabočit, co tam bude a tak. Jinak dneska jsem se byla proletět nad loukama, sluníčko krásně svítilo a zelené louky kvetli malými modrými kvítky.

    #10437
    babicka11
    Účastník

    Létání – rád by si se odpoutal od každodenních starostí
    Zelená – růst, životní energie, štěstí, příchod dítěte
    Louka – jasnější a veselejší stránka života, citový prožitek
    Slunce – životní síla a tvůrčí schopnosti
    Modrá – spravedlnost, duševní energie
    Květina – radost, dar
    Tak to máte krásné sny – našla jsem Vám výklad :-).
    Ještě se mi často zdá, že jdu ve velice úzkých, klikatých, pražských terasovitých uličkách a v nich jsou jen dveře do bytů. Tam jsem ale nikdy nevkročila, jen se tudy procházím a říkám si, jak tu mohou lidi bydlet? Ta ulička je jen pro jednu osobu, dvě vedle sebe by se nevešly.
    Ulička – drobné problémy
    Světlo – nedělej si zbytečné starosti
    Dveře – nové možnosti
    Byt – změna k lepšímu

    #10439
    bobalka
    Účastník

    Díky babičko 11, kéž by se to splnilo, už bych potřebovala do mého života trošičku pozitivní energie.

    #10484
    babicka11
    Účastník

    Všechno bude, nebojte, přijde v pravý čas :-).

    #10518
    bobalka
    Účastník

    Děkuji :D, snad se někdy dočkám, aby v mém životě bylo vše v rovnováze,

    #10519
    babicka11
    Účastník

    Musíme myslet pozitivně, i když se necítíme dobře.
    Mě se zdálo o hracích automatech, že se jeden poškodil, že tam někdo místo peněz hodil čokoládovou minci. 🙂
    Mince – vzpomínka, stará známost či přítel
    Čokoláda – naděje

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 396)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.