Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Sny a snář

  • Toto téma obsahuje celkem 395 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 396)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10536
    MadameBijou
    Účastník

    Když jsem byla na základce, zdávaly se mi dost často zvláštní až strašidelné sny. Přišlo mi, jako bych byla jen v polospánku a měla jsem vždycky dost divný pocit. Děsilo mě to. Po těch letech už to naštěstí tak nemám, ale občas se do snu zaplete i tak něco nepříjemného.

    #10538
    babicka11
    Účastník

    Nic jiného si na dnešek nepamatuji, jen jsem všude viděla číslo 13. Na domu, na papíře, na zdi, na okně ..
    Číslo – dobrý obchod, sázka

    #10702
    babicka11
    Účastník

    Tak na dnešek si pamatuji jen na to, že jsem utírala nádobí a bylo ho hodně a pak jsem viděla na míse hodně buráků, ale nejedla jsem je. Podle snáře – dobrý 🙂
    Arašídy – dlouhý věk
    Mísa – láska v rodině
    Utírat – nepodstatné věci tě nerozhází
    Nádobí – šťastné změny v kruhu rodinném

    #10703
    matylda
    Účastník

    Většinou se ráno probudím, a jen vím, že se mi něco zdálo. Nic bližšího se nepamatuji. Ale párkrát jsem měla živý, věštecký sen. A co mi sen předpověděl, to se mi splnilo. Bohužel to nikdy nebyly čísla do Sportky 🙂

    #10764
    babicka11
    Účastník

    Taky se mi nezdají čísla do sportky, ale naděje je vždycky :-).
    Zdálo se mi, že stojím před velkým domem ve večerních šatech a vtom přicházel velbloud a mluvil! Ptal se mě, jestli jdu dovnitř :-). Pak už si nic nepamatuji…
    Velký – maličkost
    Dům – máš dobré zázemí
    Velbloud – dokážeš žít i v drsnějších podmínkách
    Večerní šaty – dočkáš se radosti, po které toužíš
    Mluvit – říkej pravdu, někdo jí rád uslyší
    Vstupovat – cestu máš otevřenou

    #10954
    babicka11
    Účastník

    Zdálo se mi, že stojím na křižovatce a nevím kudy se dát. Hledám nějakou školu, ale nevím, kterou a jak se ulice jmenuje. Vyptávám se u prodavačky u stánku, ta mě pošle úplně jinam. Pak stojím ve velké hale na nádraží a kupuji 4 housky, 2 koláče a svazek mrkve, stojí to 65 Kč, najedou se tam objevila kolegyně z práce, ať jí koupím šťávu, už jsem skoro neměla peníze a jak se dostanu domů za zbylých 5 Kč? To jsou věci, co? 🙂
    Křižovatka – bezradnost, nevíš kudy dál, Škola – začátek nové etapy
    Zelenina – všechno jde jedna radost, Vestibul – nová osoba ovlivní tvé finanční záležitosti
    Nádraží – životní změna, cesta, Houska – úspěchy v práci nebo podnikání,
    Koláč – dobrá společnost, dobré vyhlídky, Mrkev – štěstí v lásce a duševní pohoda
    Spolupracovník – novinka, přínos, Šťáva – štěstí je ti nablízku
    Peníze – štěstí na dosah, Mince – vzpomínka, stará známost či přítel,
    Bát se – pevné pouto, Domov – relaxuj

    #10958
    babicka11
    Účastník

    Na dnešek jsou opět létala …. to už snad není možné …

    #10988
    vita1980
    Účastník

    občas se mi něco zdá, ale snářům nevěřím

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 396)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.