Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Sny a snář

  • Toto téma obsahuje celkem 395 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 396)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11009
    Rojak
    Účastník

    Jako dítě jsem míval strašidelné sny, když jsem byl nemocný. Teď už si ale jestli se mi něco v noci zdálo ráno ani nevzpomenu.

    #11014
    veruska
    Účastník

    Je lepší, když se mi nic nezdá. Alespoň ráno nepřemýšlím, o čem to bylo.

    #11032
    devilscat
    Účastník

    já mám sny skoro každý den, jen poslední dobou jsou takové negativní, ztráta přátel, autonehody…. ale snář jsem zatím nezkoušela

    #11131
    babicka11
    Účastník

    Zdálo se mi, jak stojím před nějakou budou a vstupuji dovnitř – a ejhle – je to škola. Tak jsem zase školák, (no – v reálu bych si to klidně zopakovala), ale místo učení si tam čtu Mateřídoušku. Nejsem náhodou ve školce? 🙂 Jinak si už nepamatuji nic. Ale výklad je dobrý, mám se na co těšit…..
    Škola – začátek nové etapy
    Školák – nové životní období
    Budova – hojnost, blahobyt
    Mateřídouška – štěstí ti jde vstříc
    Školka – příjemné starosti

    #11170
    babicka11
    Účastník

    Na dnešek se mi nezdálo nic. Spala jsem s vnučkou, ta byla asi 4x v noci vzhůru, že chce smrkat, pít, na WC …tak ani nebyla možnost “zabrat” na dýl :-).

    #11174
    babicka11
    Účastník

    Zdálo se mi, jak sedím u hodně starého počítače a kamarádka sedí přede mnou, také u počítače. U toho jejího najednou praskla nějaký pásek a nešel. Poradila mi, abych taky ustřihla pásek u toho mého. Tak jsem ho ustřihla a nešel taky. Volaly jsme opraváře, oprava jejího stála osm tisíc a moje jen pět tisíc, protože jsem měla novější počítač. Hotová blbost :-). Co z toho vyplývá? Musím se podívat.
    Počítač – něco ti brání v rozvoji
    Rozbít – jednej s lidmi opatrněji
    Kamarád – příjemný zážitek
    Peníze – štěstí na dosah
    Pásek – kvete ti láska
    Tak teď nevím, co si z toho vybrat :-).

    #11180
    babicka11
    Účastník

    Nezdálo se mi dnes nic, spala jsem, jako když mě do vody hodí!

    #11184
    irinkamil
    Účastník

    zkouška

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 396)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.