Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Sny a snář

  • Toto téma obsahuje celkem 395 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 201. až 208. (celkem z 396)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15852
    babicka11
    Účastník

    bobalko – Vojkov existuje – a dokonce 2x :-), jednou v okr. Praha-východ (to vím, tam bydlí dcera) a druhý Vojkov je v okr. Benešov (tam se dokonce natáčel díl seriálu o majorovi Zemanovi).
    Vlak “dřevák” – využij všeho, co ti život nabízí, sláva a užitek
    Cikán – dej si pozor na okolí
    Děti – pomoc, úleva, radost
    Miminko – čisté úmysly, radostná událost, uzdravení
    Nemoc – kolísání v citové oblasti
    Zdraví – veselá mysl a spokojené srdce, jsou nejlepší léky
    Čarodějnice – varování, Čarodějka – varování, nevměšuj se do osobních věcí druhých
    “sumasumárum” 🙂 – dobrý :-), využít vše co život nabízí, dávat přitom bacha na okolí a nestarat se moc o druhé – ono se to příliš nevyplácí – i když uzdravené miminko znamená veselou mysl a spokojenost.

    #16101
    babicka11
    Účastník

    Zdálo se mi, že mi syn ťukal na okno … a pak už nevím
    Syn – děti ti udělají radost
    Ťukat – dozvíš se novinky
    Okno – tvůj pohled na život se často mění (ano, to tím, že občas mám taky chmurné myšlenky, jak to bude se mnou dál, koleno opravdu zlobí)

    #16125
    lgku990
    Účastník

    Sny taky někdy mívám, bývají i pěkné, někdy bláznivé až hororové i morbidní, ale když se probudím, tak si většinou nevzpomenu o čem byl.

    #16162
    veruska
    Účastník

    Mě se zdálo, že jsem viděla obrovské zelené kulaté brouky. A jednoho po druhém jsem zabíjela a stříkal z nich sliz.
    Nikomu takový sen nepřeji. Hrůza! když jsem se vzbudila, tak jsem byla šťastná jako blecha.

    #16163
    babicka11
    Účastník

    verusko, je to tak půl na půl, přijde úspěch a štěstí a pak nějaké nedorozumění … ale je to jen sen 🙂
    Veliký – citový problém
    Zelená – růst, životní energie, štěstí, příchod dítěte
    Brouk – úspěch
    Zabít – konflikt, nedorozumění
    Sliz – něco ti bude hodně nepříjemné

    #16409
    babicka11
    Účastník

    Tak já na dnešek opět létala na polem, nohy skřížené jako fakír, mávala rukama – jjo, dobrý sen :-).

    #16412
    bobalka
    Účastník

    Opět jsem měla nepříjemný sen. Zdálo se mi, že se se mnou manžel rozešel, prostě si sbalil věci, řekl, že už se mnou nechce být a práskl dveřmi. Já potom bydlela někde v parku v jeskyni udělané z velikých kamenů. Nechápu proč, když z bytu odešel on a ne já, ale tak to bylo. Chodila za mnou celá rodina, kamarádky i známí, abych šla bydlet k nim, že takhle bydlet nemůžu, ale já jsem nechtěla být nikomu na obtíž a tak jsem každému říkala, že to zvládnu. Prostě pitomý sen.

    #16421
    babicka11
    Účastník

    Rozejít se – zklamání
    Dveře – nové možnosti
    Jeskyně – nečekané změny
    zvládnutí – poučení – jednej podle svého svědomí a vědomí
    Třeba se bude něco dít, třeba ne. Třeba budou nějaké změny.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 201. až 208. (celkem z 396)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.